Skład: Baranowski, Apicionek, Szymański, Ratajczyk, Puńko, Słowiński, Wieczorek, Dziergwa, Wojewoda, Baranowski
Skład: Król, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Mońko, Szczurek, Gawron, Urban, Wysocki, Maj
40' Dawid Ratajczyk
8' Wojciech Urban
10' Daniel Maj
24' Piotr Szczurek
33' Krzysztof Szczurek
35' Kamil Mońko
Zawodnik meczu: Marek Gawron (Znakomicie wywiązał się ze swojej roli i w paru sytuacjach świetnymi interwencjami ratował swój zespół przed utratą bramek)

Obie drużyny w dobrym stylu rozpoczęły rozgrywki nie ponosząc porażek w pierwszych kolejkach. Best-Com w późniejszych meczach prezentował się lepiej od swojego dzisiejszego rywala w związku z tym gracze Marcina Szymańskiego nadal liczą się w walce o awans do Superligi. Geostandard natomiast dobre mecze przeplata słabymi jednakże zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli im zachować kontakt z wyprzedzającymi ich zespołami a wtedy ekipa Łukasza Króla nadal zachowa szanse na zajęcie miejsca premiowanego awansem.

1' Geostandard wystąpi dziś bez nominalnego bramkarza. Miejsce między słupkami zajmie Marek Gawron.
1' Pierwszy strzał w tym meczu oddaje Wojciech Urban jest on jednak niecelny.
4' Dośrodkowanie Łukasza Wojewody z rzutu rożnego, Dawid Ratajczyk uderza niecelnie głową.
5' Jacek Puńko strzela zza pola karnego, piłka odbija się od obrońcy i spada wprost pod nogi Wojewody a ten będąc sam przed bramkarzem uderza obok bramki.
8'  (1:0) - Wojciech Urban otrzymuje podanie od Mariusza Szczurka, uderza z narożnika pola karnego a piłka po rękach Michała Wieczorka wpada do bramki.
10' Mariusz Szczurek blokuje potężne uderzenie Ratajczyka.
10'  (2:0) - Daniel Maj w sytuacji sam na sam mija bramkarza i strzela do pustej bramki.
13' Michał Baranowski dośrodkowuje w pole karne a Ratajczyk strzela głową jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.
14' Dogranie Wojewody z rzutu rożnego. Piłka po strzale Ratajczyka trafia w poprzeczkę !!!
16' Rzut wolny dla Geostandardu. Po strzale Piotra Szczurka piłkę na rzut rożny wybija Wieczorek.
17'  (2:1) - Świetną dwójkową akcję Łukasza Dziergwy i Dawida Ratajczyka wykańcza ten drugi i Best-Com zdobywa bramkę kontaktową.
18'  Jacek Puńko ukarany żółtą kartką za faul.
22' Dziergwa w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę.
23' Po dośrodkowaniu Ratajczyka, Wojewoda uderzał z pierwszej piłki jednak tylko w boczną siatkę.
24'  (3:1) - Piotr Szczurek strzałem z rzutu wolnego powiększa prowadzenie Geostandardu.
26' Tomasz Apicionek strzela zza pola karnego a Gawron w ładnym stylu wybija piłkę na rzut rożny.
28' Gawron wygrywa pojedynek sam na sam z Dziergwą.
31' Daleki wyrzut Wieczorka wprost pod nogi będącego w pełnym biegu Wojewody, ten jednak będąc w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę.
33'  Krzysztof Szczurek ukarany żółtą kartką za faul.
34' Strzał Puńki z linii pola karnego przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
35'  (4:1) - Kamil Mońko otrzymuje podanie w pole karne od Wojciecha Urbana. Pierwszy strzał napastnika Geostandardu trafia w słupek, dobitka jednak znajduje drogę do bramki.
40'  (4:2) - Dawid Ratajczyk ładnym strzałem zza pola karnego ustala wynik spotkania.

Dobry ciekawy mecz z dużą ilością podbramkowych sytuacji. Best-Com Orange był w tym spotkaniu stroną przeważającą jednak to zawodnicy Geostandardu wykazali się lepszą skutecznością i to oni mogą dopisać sobie trzy punkty. Dodatkowo bardzo dobrze z roli bramkarza wywiązał się Marek Gawron, który w paru sytuacjach świetnymi interwencjami ratował swój zespół przed utratą bramek. Ekipa Łukasza Króla nadal zachowuje szanse na awans. Best-Com Orange natomiast notuje drugą porażkę z rzędu, która jednak nie przekreśla ich szans na awans do Superligi. W następnej kolejce Best-Com zagra z Inss-Polem a Geostandard zmierzy się z zespołem Bożyszcza Nastolatek.