09.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
2 : 1
( 2 : 0 )
Skład: Stefanik, Nowicki, Stefanik, Boix Presa, Kuliński, Wawrzyniuk, Feja, Kędzia, Skrzek
Skład: Ślusarek, Biernat, Nogala, Krej, Janik, Pałac, Biały, Kuczyński, Lipka, Popiński
37' Rafał Wawrzyniuk (Rzut karny)
5' Maksymilian Krej
9' Wojciech Biernat
Zawodnik meczu: Krzysztof Popiński (Doskonały debiut bramkarza Lex Pistols! Do dzięki jego interwencjom były superligowiec nie stracił punktów w starciu z beniaminkiem.)

Rywalizacja w dolenej części tabeli, na przeciw siebie staną spadkowicz z Superligi oraz beniaminek ligi pierwszej. Jedni i drudzy zawodzą w tym sezonie więc aby myśleć o utrzymaniu trzeba wygrać to spotkanie.

5'  (1:0) - Maksymilian Krej trafia bezpośrednio z rzutu rożnego! Bramkarz PKS-u mocno zaskoczony!
8' Rzut wolny dla Lex Pistols, tuż przed polem karnym rywala. Na boisko wchodzi Wojciech Biernat, który od razu doszedł do piłki. Stału fragment gry w jego wykonaniu pozostawia jednak wiele do życzenia!
9'  (2:0) - Biernat rehabilituje się za rzut wolny i płaskim strzałem pokonuje Luisa!
11' PKS Augustyn przed szansą na kontaktowego gola. Wawrzyniuk w sytuacji sam na sam trafił jednak w Krzysztofa Popińskiego, dobitka również trafia w bramkarza "Pistolsów".
12' Maciej Biały zagrywa piłkę z lewego skrzydła w pole karne Augustynów, Biernat nie opanował jednak futbolówki i akcja zakończyła się niepowodzeniem
18' Wygląda na to, że wynik nie ulegnie już zmianie w tej części spotkania.
26' Sporo niecelnych strzałów po obu stonach boiska
30' Minimalnie niecelny strzał Mikołaja Janika, który był do tej pory najbliższy zmiany rezultatu.
32' Luis Alberto Boix Pressa nie miał problemów z dość mocnym lecz mierzonym w środek bramki strzałem Wojtka Biernata.
36' Pierwsza, groźna akcja beniaminka w tej cześci meczu, Feja uderza z dystansu ale na posterunku był Krzysztof Popiński.
37'  (2:1) - Rzut karny dla PKS Augustyn! Rafał Wawrzyniuk nie myli się i mamy kontaktowe trafienie!
38' Fantastyczne trafienie Wawrzyniuka tuż przy lewym słupku i jeszcze piękniejsza obrona Popińskiego!!! Mogło paść wyrównanie ale bramkarz Lex Pistols uratował zespół przed utratą gola.

Lex Pistols przedłużył swoje nadzieje na utrzymanie w 1 lidze, PKS Augustyn wciąż z zerem na koncie i wszystko wskazuje na to, że nie będzie łatwo zachować pierwszoligowego bytu. Do końca sezonu pozostało jeszcze jednak kilka spotkań.