08.05 godz. 19:25, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Marek, Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Mońko, Szczurek, Gawron, Urban, Wysocki, Maj
Skład: Wiktorowski, Szałecki, Puchała, Nosewicz, Milczanowski, Olejnik, Hnatkiewicz, Masztalerz, Murdzek, Jański, Valdez
11' Piotr Szczurek
37' Wojciech Urban
Zawodnik meczu: Jakub Masztalerz (Znakomity występ Kuby. Gdyby nie jego świetna postawa w bramce porażka "Bordowych" byłaby dużo wyższa.)

Spotkanie w którym zmierzą się sąsiadujące ze sobą w tabeli zespoły. Obu drużynom potrzebne są punkty by odskoczyć od strefy spadkowej. Astech rozpoczął sezon od dwóch porażek jednak Robert Puchała wstrząsnął drużyną i od trzech spotkań ekipa "Bordowych" jest niepokonana. Geostandard natomiast jest w zupełnie odwrotnej sytuacji. W trzech pierwszych meczach ekipa Łukasza Króla nie doznała porażki by w kolejnych dwóch spotkaniach schodzić z boiska jako pokonani. Jedni będą chcieli podtrzymać dobrą passę drudzy natomiast przerwać złą. Zapowiada się ciekawe widowisko.

2' Marek Gawron z 5 metra nie trafia w bramkę.
3' Będący w polu karnym Robert Puchała w ostatniej chwili zostaje zablokowany.
4' Krzysztof Olejnik blokuje mocny strzał Gawrona.
6' Krzysztof Szczurek ruszył z piłką od połowy, będąc przed polem karnym zdecydował się na strzał jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.
7' Masztalerz broni groźne uderzenie Piotra Szczurka.
9' Szczurek dośrodkowuje w pole karne a Gawron uderza niecelnie głową.
10' Kontra Geostandardu. Piłka po strzale Wojciecha Urbana trafia w słupek!
11'  (0:1) - Piotr Szczurek pięknym strzałem zza pola karnego otwiera wynik spotkania.
12' Daniel Maj strzela, piłka trafia w głowę Antonio Valdeza i zmienia lot, a będący na wykroku Jakub Masztalerz w świetnym stylu przenosi nad poprzeczką zmierzającą do bramki futbolówkę.
13' Znakomita okazja na wyrównanie. Podanie wzdłuż bramki a Jacek Nosewicz z 5 metra przenosi piłkę nad poprzeczką!
14' Valdez znakomicie dogrywa w pole karne do niepilnowanego Milczanowskiego, który będąc sam przed bramkarzem źle przyjmuje piłkę.
15' Milczanowski próbuje zaskoczyć wysuniętego bramkarza strzałem z połowy boiska. Piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
17' Nosewicz niecelnie uderza głową po dośrodkowaniu Milczanowskiego.
22' Michał Hnatkiewicz zostaje zablokowany przez obrońców Geostandardu, po chwili uderzenie Nosewicza odbija Daniel Marek, piłka spada pod nogi Marcina Murdzka który będąc na 5 metrze fatalnie pudłuje.
23' Olejnik traci piłkę na rzecz Szczurka, który w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę.
24' Tym razem Olejnik świetnie powstrzymuje rywali wychodzących w sytuacji 2 na 1.
26' Murdzek dogrywa do Hnatkiewicza ten jednak uderza niecelnie.
27' Mocne uderzenie Dariusza Szałeckiego przelatuje nad poprzeczką.
29' Dwie świetne interwencje Jakuba Masztalerza ratują Astech przed utratą bramki. Uderzał Urban dobijał Krzysztof Szczurek.
30' Masztalerz broni mocne uderzenie Gawrona.
32' Mocno ale niecelnie zza pola karnego uderzał Szałecki.
34' Daniel Marek świetnie interweniuje po strzale Murdzka.
36' Jacek Nosewicz strzela a piłkę z linii bramkowej wybija Piotr Szczurek.
37'  (0:2) - Geostandard wychodzi z kontrą. Wojciech Urban w sytuacji sam na sam podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
38' Marek broni uderzenie Nosewicza.
39' Olejnik strzela zza pola karnego jednak zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza.

Zasłużone zwycięstwo Geostandardu. Gracze tej drużyny stworzyli więcej groźnych sytuacji od przeciwnika a trzy punkty zdobyte w dzisiejszym spotkaniu pozwalają tej ekipie odskoczyć od strefy spadkowej. Graczy Astechu natomiast czeka ciężka walka o pozostanie w gronie pierwszoligowców. W następnej kolejce "Bordowi" spotkają się z Inss-Polem a Geostandard zagra z Best Com Orange.