07.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 3 )
Skład: Kowalski, Janik, Guźniczak, Pawlaczyk, Stasz, Pawlaczyk, Józefczyk, Pikul, Szulc, Szwalbe
Skład: Baranowski, Apicionek, Szymański, Ratajczyk, Puńko, Słowiński, Wieczorek, Dziergwa, Wojewoda, Masternak
2' Michał Guźniczak
8' Sebastian Pawlaczyk
12' Krystian Szwalbe
27' Marcin Janik
34' Marcin Janik
35' Krystian Szwalbe
17' Tomasz Apicionek
26' Łukasz Dziergwa
33' Dawid Masternak
35' Łukasz Dziergwa
Zawodnik meczu: Krystian Szwalbe (Często włączał się do akcji ofensywnych, swój występ udokumentował dwoma bramkami. Na wyróżnienie zasługuje również Dariusz Szulc.)

Obie ekipy znajdują się w górnej części tabeli pierwszej ligi. Różnica punktowa jest minimalna, wynosi zaledwie jedno oczko. Dla jednych i drugich jest bo bardzo ważna konfrontacja, wygrany zrobi milowy krok w kierunku awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zgromadzonych kibiców może elektryzować pojedynek najlepszego zawodnika Best-Com Dawida Ratajczyka z golkiperem Barmelony Zbigniewiem Guźniczakiem.

2'  (0:1) - Pawlaczyk wywalczył piłkę w środkowej strefie boiska, błyskawicznie uruchamia Michała Guźniczaka który pewnym strzałem zza pola karnego otwiera wynik spotkania.
4' Rzut wolny dla FC Barmelona, Krystian Szwalbe strzela z dystansu i piłka przelatuje obok słupka
8'  (0:2) -Rzut wolny dla FB Barmelony, Sebastian Pawlaczyk precyzyjnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
10' Dariusz Szulc wymanewrował tuż przy końcowej linii obrońcę Best-Com, ostro bita piłka w pole karne, bramkarz nogami wybija futbolówkę.
12'  (0:3) - Indywidalna akcja Dariusza Szulca, tuż przed linią pola karnego zagrywa piłkę do Krystiana Szwalbe, który bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
14' FC Barmelona przeważa na boisku, przeciwnicy jak narazie są tylko tłem dla dobrze grającego debiutanta.
17'  (1:3) -Strata w środkowej strefie boiska, Łukasz Dziergwa podaje na skrzydło do Tomasza Apicionka, który pewnym strzałem w środek bramki zmniejsza dystans do rywala.
19' Strzał z dystansu Michała Baranowskiego, stojący miedzy słupkami Mateusz Józefczyk pewnie chwyta futbolówkę.
22' Best-Com Orange z wielkim impetem ruszyło na rywala, niestety jak narazie nie przekłada się to na zdobycz bramkową.
26'  (2:3) - Best-Com łapie kontakt, Dawid Ratajczak pociągnął na skrzydle z piłką kilka metrów i zagrał w pole karne, stojący samotnie w polu karnym Łukasz Dziergwa bez problemów umieścił piłkę w siatce.
27'  (2:4) - Rzut wolny dla FCB tuż za linia pola karnego, Puńko faulował Szulca, do piłki podchodzi Marcin Janik i pewnym strzałem z prostego podbicia umieścił piłkę w siatce.
29' Kolejny rzut wolny, tym razem dla Best-Com, Baranowski zagrywa do Słowińskiego, strzał Wiesława przelatuje obok bramki.
30' Kontra FCB, Guźniczak wychodzi na czystą pozycję i zamiast zagrać do lepiej ustawionego Szulca stracił futbolówkę, dobry powrót do obrony zaliczył Wojewoda.
31' Szulc strzela na bramkę stojąc w polu karnym, piłka odbija się od zewnętrznej krawędzi bramki i wychodzi poza pole gry.
32' Wspaniała interwencja Józefczyka, paruje groźny strzał Ratajczaka.
33'  (3:4) - Józefczyk broni dwa groźne strzały, niestety wobec dobitki Dawida Masterniak zmuszony jest do wyciągnięcia piłki z siatki.
34'  (3:5) - Janik strzela obok wychodzącego z bramki golkipera, piłka wpada do siatki.
35'  (4:5) - Błyskawiczna odpowiedź Best-Com Orange, Łukasz Dziergwa znowu daje nadziej swoim kolegom na korzystny wynik.
35'  (4:6) -Janik zagrywa do Szwalbe i Krystian pewnym strzał podwyższa prowadzenie swoje drużyny.
37' Rzut wolny dla Best- Com, niestety Wiesław Słowiński nie trafia w światło bramki.
38' Kolejna okazja dla Best-Com, Apicionek strzela zza pola karnego i piłka przelatuje nad poprzeczką.

Piłkarze Barmelony przez dłuższy czas prowadzili w tym meczu, rozluźnienie w szeregach obronnych sprawiły, że byliśmy świadkami sporych emocji. Best-Com Orange pokazało charakter i walczyło do końca o dobry rezultant. Niestety tym razem przeciwnik był lepszy i skuteczniejszy. W następnym meczu Best-Com zagra Geostandard Wrocław , FC Barmelona podejmie outsaidera rozgrywek Bożyszcza Nastolatek