tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +17 26
2 . Inss-Pol 11 +15 23
3 . FC Barmelona 11 +13 22
4 . Rycerze Ni 11 +15 21
5 . Theron FT 11 +13 21
6 . Best-Com Orange 11 +4 18
7 . Geostandard Wrocław 11 +4 17
8 . Capgemini 11 -4 16
9 . Astech 11 -8 10
10 . PKS Augustyn 11 -15 6
11 . Lex Pistols 11 -18 6
12 . Bożyszcza Nastolatek 11 -36 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
05.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
PKS Augustyn
WSOWL II
5 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Stefanik, Nowicki, Ziółkowski, Stefanik, Boix Presa, Wawrzyniuk, Kędzia, Wójcik, Minko, Knafel
Skład: Patałuch, Rumak, Błędzki, Grzesiuk, Szafarski, Jankowski, Armatys, Trojanowski, Słowiński, Rusinek, Koziołkiewicz, Sałata
19' Wojciech Knafel
31' Rafał Wawrzyniuk
20' Grzegorz Jankowski
22' Karol Rusinek
25' Jarosław Patałuch
30' Jarosław Patałuch
33' Jakub Grzesiuk
Zawodnik meczu: Jarosław Patałuch (Jako przywódca poprowadził swój zespół do zwycięstwa. Zanotował dwa trafienia,)
    vs    
 
Mecz lidera z outsaiderem pierwszej ligi.Druga drużyna wojskowych kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Komplet punktów stawia ich w bardzo konfortowej sytuacji, rywale tracą punkty więc możliwy jest scenariusz, że w najwyższej klasie rozgrywkowej znowu będziemy świadkami derbów. PKS Augustyn rywalizacji na zapleczu Superligi nie może zaliczyć do udanych, zerowy dorobek punktowy sprawia, że powoli stają się oni głównym kandydatem do spadku. Od początku spotkania więcej z mieli wojskowi, niestety dużo niedokładności i nieporadność w lini ofensywnej sprawiło, że przez długi czas utrzymywał się wynik bezbramkowy. Gdy wydawało się, że pierwsza bramka dla wojskowych jest kwestią czasu nieoczekiwanie bramkarza wojskowych pokonał Wojciech Knafel. PKS z prowadzenia cieszył się zaledwie sześćdziesiąt sekund, do remisu doprowadził Grzegorz Jankowski. Do przerwy PKS nieoczekiwanie remisował z liderem 1:1 Po ostrej remprymendzie jakiej udzielił swoim podopiecznym Jarosław Patałuch w drugiej połowie WSOWL II zagrało bardzo skutecznie, dwie minuty po rozpoczęciu gry Karol Rusinek wyprowadził lidera na prowadzenie. W 25 minucie dał znać o sobie przywódca WSOWL Jarosław Patałuch, pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Pięć minut później było już praktycznie po meczu, Patałuch zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Minutę po strzeleniu bramki, Wojskowi stracili bezpieczną przewagę, dystans do rywala zmiejszył Rafał Wawrzyniuk. Nadzieje na korzystny wynik w 33 minucie rozwiał Jakub Grzesiuk. Mimo starań z obydwu stron wynik do końca spotkania nie uległ zmianie. WSOWL II kontrolował przebieg spotkania i zasłużenie zgarnął komplet punktów. WSOWL II odniosło szóste zwycięstwo, z kompetem punktów zasiadają na fotelu lidera. PKS wciąż bez punktów. W następnym spotkaniu wojskowi zagrają z Capgemini, natomiast PKS Augustyn podejmie Lex Pistols.


Zawodnik meczu :

Jarosław Patałuch (WSOWL II)

autor: Adrian Miedziński
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl