23.04 godz. 19:15, Leśnica, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Zadorożny, Korsak, Gołaczyński, Gołaczyński, Żyniewicz, Turek, Topornicki, Skorupa, Jaworski
Skład: Trebenda, Polikarp, Cieślik, Kuś, Poddębniak, Puć, Gleich, Jaskółowski, Caldeira Ribeiro, Witek
30' Adrian Jaworski
33' Marcin Turek
24' Ze Maria Caldeira Ribeiro
27' Rafał Gleich
Zawodnik meczu: Rafał Gleich (Bardzo akrywny przez całe spotkanie, często nękał bramkarz rywali, w drugiej połowie złapał kontuzję, lecz mimo urazu starał się walczyć i pomóc swoim kolegom.)

Na boisku w Leśnicy dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji, Rycerze Ni z kroczącym po kolejną koronę króla strzelców Przemysławem Topornickim spróbuje ograć grający w kratkę Inss-pol i pozostać na fotelu lidera, zadanie jest bardzo trudne bowiem rywal już z niejednego pieca jadł chleb i w piłkę grać potrafi.

2' Adrian Nawrocki posyła prostopadłą piłkę do Przemysława Topornickiego, napastnikowi Rycerzy Ni zabrakło centymetrów aby przejąć futbolówkę i zdobyć błyskawiczne prowadzenie dla swojej drużyny.
5' Bardzo dobre podanie Tomasza Trebendy do Rafała Gleicha, zawodnik na pełnym biegu wpadł w pole karne i oddał atomowy strzał na bramkę, niestety piłka przelaciała nad poprzeczką.
7' Przemysław Topornicki przyjął piłkę w polu karnym, zastawił się, po czym odegrał do lepiej ustawionego Jaworskiego, Adrian uderzył mocno z "czuba", piłka przelaciała nad poprzeczką.
10' Zawodnicy Rycerzy Ni, przycisneli troszkę rywala, strzał Krzysztofa Korsaka był mocny i precyzyjny, lecz stojący miedzy słupkami Polikarp nie dał się zaskoczyć.
14' Trebenda zagrywa do Gleicha, zawodnik strzela, piłka przelatuje obok słupka.
15' Kolejna akcja duetu Trebenda - Gleich, podanie Tomka nie potrafił wykorzystać Rafał.
18' Długa piłka posłana przez Jacka Gołaczyńskiego w pole karne Inss-polu, do piłki wyskoczył Jaworski, był sam, nikt go nie pilnował, fatalnie spudłował. Koledzy z drużyny są bardzo niezadowoleni z niewykorzystanej okazji.
21' Tomasz Trebenda próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem z ostrego kąta, golkiper dość pewnie chwyta futbolówkę.
22' Rafał Gleich strzela z powietrza, piłka wychodzi poza pole gry.
23' Rzut rożny dla Inss-polu, Trebenda zagrywa do Pucia, Michał strzala z pierwszej piłki i trafia w słupek.
24'  (1:0) - Kuś zagrywa do Jaskółowskiego, Sylwek podaje do Ze Marii który pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
26' Rycerze Ni mogli doprowadzić do wyrównania, strzał Piotra Gołaczyńskiego na słupek sparował stojący miedzy słupkami Łukasz Polikarp.
27'  (2:0) - Zagranie z głebi pola do Rafał Gleicha, pomocnik Inss-polu na pełnej prędkości mija bramkarz i strzałem z ostego kąta podwyższa prowadzenie.
30'  (2:1) - Rycerze Ni zdobywają bramkę kontaktowa, strzał z półobrotu Adrian Jaworskiego ląduje w siatce rywala.
33'  (2:2) - Strata Jaskółowskiego przed własnym polem karnym, Michał Turek pewnym strzał zza pola karnego sprawia żę Rycerze wracają do gry.
37' To mogła być kluczowa akcja meczu, Jaskółowski zagrywa na wolne pole do Tomasz Trebendy, zawodnik Inss-polu źle przyjął futbolówkę i uderzył bardzo obok bramki.
39' Rafał Glich próbuje przelobować bramkarza, niestety próba nieudana.

Mecz toczony w bardzo dobrym tempie. Jedni i drudzy nie odstawiali nogi i byliśmy świadkami prawdziwej walki. Rycerze Ni pokazali charakter i wrócili do gry bardzo szybko. Zespół Inss-pol może żałować, że nie zgarnął kompetu punktów. Zabrakło spokoju i skuteczności w kluczowych momentach. W następnej kolejce Inss-pol zagra z Lex Pistols, natomiast Rycerze Ni podejmą PKS Augustyn.