23.04 godz. 20:50, Leśnica, Sedzia: Adrian Miedziński
0 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Mieszkalski, Mieszkalski, Koczuk, Szewczyk, Dobrzański, Koczuk, Żuk, Andysz
Skład: Marek, Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Szczurek, Głodek, Mońko, Szczurek, Gawron, Urban, Wysocki, Maj
26' Krzysztof Dobrzański
Zawodnik meczu: Krzysztof Dobrzański (Strzelił bardzo ważną bramkę dającą trzy oczka, Dość często starał się brać ciężar gry na własne barki. Na wyróżnienie zasługuje również bramkarz rywali Daniel Marek. )

Obie ekipy sąsiaduje ze sobą w tabeli, róznica jest niewielka i wynosi zaledwie jeden punkt. To spotkanie będzie ostatnią szansą dla jednych i drugich aby mieć szanse włączenia się do walki o podium pierwszej ligi. Mecz bardzo ciekawy zwłaszcza, że solidność i determinacja nie od dziś towarzyszą jednym i drugim.

2' Pierwsza groźna akcja po stronie Theron FT, Dobrzański strzela z dystansu, lecz na posterunku dość czujny jest Daniel Marek.
4' W pierwszych minutach sporo zamieszania pod bramką przeciwników sieje Dobrzański, tym razem próba przelobowania Marka była skuteczna lecz piłkę zmierzającą do pustej bramki w ostatniej chwili wybił powracający Krzysztof Szczurek.
7' Rzut wolny tuż za linią pola karnego, Dobrzański strzela, piłka odbija się od zewnętrznej krawędzi słupka i wychodzi poza pole gry.
11' Theron FT zamknął rywala na ich połowie, Geostandard ma sporo problemów z wyprowadzeniem piłki.
12' Rzut rożny dla Theron FT, Grzegorz Andysz dośrodkowuje w pole karnego, Krzysztof Dobrzański strzela z głowy nad poprzeczką.
13' Andysz wykonuje rzut rożny, dośrodkowanie po ziemi i o mały włos Mariusz Szczurek nie zdobyłby bramki samobójczej.
15' Groźna akcja Geostandard Wrocław, Krzysztof Szczurek strzela z dystansu, Paweł Mieszkalski miał sporo problemów aby opanować futbolówkę.
16' Rzut wolny dla Geostandard, Wojtek Urban strzela, piłka przelatuje nad poprzeczką.
17' Udane zagranie Piotra Szczurka do Mariusza Szczurka, ten drugi oddaje bez namysłu strzał na bramkę, piłka przelatuje nad poprzeczkę.
19' Krzysztof Dobrzański strzela z dystansu, piłka przelatuje obok słupka.
23' Podanie Mariusza Szczurka do Piotra Szczurka, napastnik Geostandardu strzela z woleja, piłka przelaciał minimalnie nad poprzeczką.
24' Piotr Koczuk posyła długą piłkę do Dobrzańskiego, Krzysiek strzela bardzo niecelnie.
26'  (0:1) - Mateusz Szewczyk zagrywa w pole karne do nadbiegającego Bartłomieja Koczuka, ten podaje do Krzysztofa Dobrzańskiego, napastnik Theron FT na wślizgu pakuje piłkę do siatki.
28' Kolejna okazja dla Theron FT, Dobrzański mija dwóch rywali i przegrywa pojedynek z wychodzącym z bramki Danielem Markiem.
31' Grzegorz Andysz dośrodkowuje w pole karne, do piłki najwyżej wyskoczył Bartek Koczuk, piłka po jego strzale z głowy przeleciała nad poprzeczką.
34' Daniel Marek nogami broni strzał Krzysztofa Dobrzańskiego.
36' Rzut wolny dla Geostandard, Mieszkalski w pięknym stylu broni strzał Wojtka Urbana.
37' Kamil Mońko strzela zza pola karnego, Mieszkalski wybija piłkę na rzut rożny.
39' Geostandard zamknął rywal w ich własnym polu karnym, niestety dośrodkowania w pole karne skutecznie rozbijają obrońcy Theron FT.

Mecz bardzo żywiołowy i trzymający w napięciu do ostatniej minuty. Patrząc jednak przez pryzmat sytuacji to Krzysztof Dobrzański mógł kilkakrotnie zniechęcić rywala do gry. Niestety nie wykorzystał sporej ilości okazji. Dla oka kibica było to jednak bardzo trafne posuniecie bowiem mecz trzymał w napięciu do ostatniej minuty. Theron FT zgarnął kompet oczek i włączył się do walki o promocje do Superligi. W następnym spotkaniu podopieczni Pawła Mieszkalskiego zagrają z Inss-pol , Geostandard Wrocław  podejmnie Astech.