23.04 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Adrian Miedziński
0 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Szałecki, Puchała, Milczanowski, Olejnik, Hnatkiewicz, Masztalerz, Jański, Bałasz, Valdez
Skład: Guźniczak, Kowalski, Janik, Guźniczak, Zwierzyński, Pawlaczyk, Józefczyk, Pikul, Szulc, Szwalbe
Zawodnik meczu: Jakub Masztalerz (Zagrał bardzo dobre zawody, wyszedł obronną ręką z kilku pojedynków oraz obronił sporo strzałów zawodników FCB.)

Kolejny hit w pierwszej lidze, drużyna Roberta Puchały to stary wyjadacz w Lidze Wrocbal, choć zespół został mocno przebudowany i nie jest to ta sama drużnyna która święciła największe trumfy w lidze to nadal należą do groźnych rywali. Nowy twór jakim jest FCB będzie chciał pokusić się o kolejną wygraną i pozostać niepokonaną drużyną na zapleczu Superligi.

2' Zwierzyński posyła długą piłkę w pole karne zespołu Astech, niepilnowany Janik przyjmuje futbolówkę i oddaj strzał z półobrotu, stojący miedzy słupkami Masztalerz pewnie chwyta futbolówkę.
4' Zamieszanie pod bramką Astechu, w ostatniej chwili Masztalerz ubiega napastników rywali i dość pewnie łapie futbolówkę.
7' Obrońca FCB Pawlaczyk posyła piłkę w pole karne Astech, po futbolówki wyskakuje Michał Guźniczak, strzela z głowy obok słupka.
9' Strzał z dystansu Michał Zwierzyńskiego, piłka przelatuje nad poprzeczką.
13' Rzut rożny dla Astech, Hnatkiewicz zagrywa do Antonio Valdeza, obrońca strzela z pierwszej piłki i trafia w boczną siatkę.
15' Dośrodkowanie piłki przez Zwierzyńskiego prosto na głowę Szwalbe, Krystian strzelił obok bramki.
16' Odpowiedź Astech, Szałecki miękko wrzuca piłkę w pole karne FCB, Hnatkiewicz próbował strzelić z głowy, lecz bardzo niecelnie.
19' Sebastian Pawlaczyk mija jak tyczki dwóch rywalki i strzela mocno z dystanus, Masztalerz wyciąga się jak struna i paruje futbolówkę na rzut rożny.
21' Okazja dla FCB, w polu karnym odnalazł się Józefczyk, Mateusz strzela z półobrotu bardzo niecelnie.
23' Masztalerz w kapitalny sposób broni groźny strzał Kowalskiego z powietrza.
25' Michał Hnatkiewicz wygrywa pojedynek jeden na jeden z obrońcą w bocznej strefie boiska, podanie do nadbiegającego Jańskiego, Seweryn uderzył precyzyjnie, lecz trafił prosto w Guźniczaka.
28; Sebastin Pawlaczyk strzela zza pola karnego, piłka o centymetry mija lewny słupek bramki.
31' Pewna interwencja Guźniczak po strzale z dystansu Krzysztofa Olejnika.
33' Rzut wolny przed polem karnym dla FCB, do piłki podchodzi Szwalbe, strzeła mocny, piłka przelatuje nad poprzeczką.
34' Krystian Szwalbe próbuje po raz kolejny, strzał z półobrotu przelatuje obok słupka.
37' Udana wymiana podań przez zawodników Astech, ostatecznie strzał Szałeckiego przeleciał obok słupka.
38' Rzut wolny dla Astech, odległość dość bliska, do piłki podchodzi Hnatkiewicz i trafia prosto w mur.
39' Wspaniała interwencja Masztalerza po strzale zza pola karnego Dariusza Szulca.

Astech zagrał dobre zawodny, mimo braków kadrowych postawili ciężkie warunki rywalowi. Bardzo dobrze miedzy słupkami spisał się Jakub Masztalerz. FC Barmelona wciąż pozostaje niepokonania i nadal liczy się w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W następnym spotkaniu drużyna dowodzona przez Roberta Puchałę zagra z Geostandard Wrocław, natomiast FC Barmelona podejmie Best-Com Orange.