23.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Baranowski, Apicionek, Szymański, Ratajczyk, Puńko, Słowiński, Wieczorek, Dziergwa, Masternak, Baranowski
Skład: Kałuża, Zagórny, Purtak, Jakimczyk, Franckiewicz, Szewców, Nowak, Sowada, Samson
13' Łukasz Dziergwa
15' Łukasz Dziergwa
24' Dawid Masternak
25' Dawid Masternak
32' Michał Baranowski
40' Łukasz Dziergwa
23' Robert Franckiewicz
30' Krzysztof Samson
Zawodnik meczu: Dawid Ratajczyk (Brał udział przy niemal każdym golu dla Best-Com Orange, sam wpisał się na listę strzelców przy trafieniu otwierającym wynik spotkania.)

Po remisie z Astechem, Capgemini już w kolejnym meczu zmierzy się z następnym beniaminkiem 1 ligi. W tym sezonie, zespół "trzech gwiazd" został wzmocniony przez Łukasza Nowaka, który do spółki z Robertem Franckiewiczem miał tworzyć zabójczy duet. Na razie nic jednak na to nie wskazuje. Best-Com prezentuje się doskonale więc to właśnie on jest faworytem tego pojedynku. Drogą do sukcesu "Pomarańczowych" może być również brak nominalnego bramkarza w ekipie rywala, którego zastąpi dziś obrońca, Jarosław Zagórny.

3'  (0:1) - Masternak sprytnym zagraniem piętką podaje do Ratajczyka, który płaskim strzałem nie daje szans Jarkowi Zagórnemu.
6' Kontra Capgemini, Franckiewicz wypuszcza na lewe skrzydło zbiegającego ze środka Łukasza Nowaka, jego strzał mija jednak bliższe okienko bramki rywala.
13'  (0:2) - Indywidualna akcja Ratajczyka lewym skrzydłem, zagranie piłki na dalszy słupek gdzie nogę dokłada Łukasz Dziergwa.
15'  (0:3) - Płaski strzał Dziergwy zza pola karnego, zasłonięty Zagórny nie zdążył sięgnąć piłki nogą.
16' Płaski strzał Łukasza Nowaka zza pola karnego, bramkarz Best-Comu nie ma problemu ze złapaniem piłki.
17' Nieudana kontra Capgemini. Nowak dostał piłkę za plecy będąc w polu karnym rywala.
21' Michał Baranowski blokuje przed polem karnym strzał Roberta Franckiewicza.
23'  (1:3) - Prostopadłe podanie Kałuży z głębi pola, piłka ociera dwóch zawodników i trafia pod nogi Franckiewicza, ten płaskim strzałem pokonuje Wieczorka.
24'  (1:4) - Rzut wolny w wykonaniu Dawida Ratajczyka, piłka mija mur i trafia w przebiegającego Masternaka, następnie lobuje bramkarza Capgemini i wpada do bramki. Kuriozalny gol.
25'  (1:5) - Masternak przeprowadził szybką kontrę, lekko faulowany wykorzystał przywilej korzyści i po klepce z Ratajczykiem podwyższa wynik spotkania.
29' Masternak przed szansą na zdobycie kolejnej bramki, machnął się jednak w polu karnym rywala i całą sytuację, dalekim wybiciem wyjaśnił Tomasz Purtak.
30'  (2:5) - Płaskim strzałem z prawego sektora pola karnego, dystans do Best-Comu zmniejsza Krzysztof Samson.
32'  (2:6) - Tomasz Apicionek wystawia piłkę na "pustaka" Michałowi Baranowskiemu, napastnik "Pomarańczowych" nie marnuje takiej okazji.
34' Ależ okazja kapitana Best-Com Orange! Szymański uderzył mocno z linii pola karnego ale w ostatnij chwili ręce wysunął zdezorientowany bramkarz! Nie ma gola!
39' Zamieszanie w polu karnym Capgemini! Strzał Apicionka, z pustej bramki, głową wybija Andrzej Kałuża!
40'  (2:7) - Dawid Ratajczyk popisuje się kolejną asystą wykładając piłkę na pustą bramkę Dziergwie!

Beniaminek 1 ligi potwierdził w tym meczu swoją siłę i chęć walki o awans do Superligi. Dawid Ratajczyk po raz kolejny popisał się kilkoma świetnymi zagraniami i udowodnił, że nie tylko w 2 lidze jest w stanie walczyć o miano M.V.P. sezonu.