14.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
Skład: Kałuża, Zagórny, Purtak, Franckiewicz, Szewców, Nowak, Sowada, Samson
Skład: Szałecki, Puchała, Nosewicz, Milczanowski, Olejnik, Hnatkiewicz, Masztalerz, Murdzek, Jański, Wiktorowski, Bałasz
15' Tomasz Sowada
38' Marcin Murdzek
Zawodnik meczu: Gabriel Wiktorowski (Główny kreator gry ofensywnej Astechu.Zaliczył asystę przy bramce.Był bliski zdobycia gola lecz trzy razy po jego strzałach piłka trafiała w słupek)

Spotkanie drużyn sąsiadujących w tabeli,które w trzech dotychczasowych meczach odniosły po jednym zwycięstwie i zanotowały po dwie porażki lepiej rozpoczęli gracze Capgemini.W początkowych minutach spotkania stwarzali oni groźniejsze sytuacje od przeciwnika jednak piłka nie chciała znaleźć drogi do siatki.Astech próbował konstruować akcje jednak poczynania zawodników "Bordowych" były chaotyczne i ciężko było im w jakikolwiek sposób zagrozić bramce przeciwnika. Po kilkunastu minutach gra sie wyrównała i to Astech był bliski zdobycia pierwszej bramki jednak piłka po strzale Gabriela Wiktorowskiego trafiła w słupek. Kilka chwil później Tomasz Sowada będąc niepilnowanym przed polem karnym oddał precyzyjny strzał, piłka odbiła sie jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki obok bezradnego w tej sytuacji Masztalerza. Minutę później Astech po raz kolejny nie miał szczęścia w tym meczu. Tym razem piłka po uderzeniu Szałeckiego trafiła w słupek i wyszła w pole a dobitka Milczanowskiego poszybowała nad bramką,której wobec braku nominalnego bramkarza strzegł w tym meczu zawodnik z pola Jarosław Zagórny.Capgemini próbowało podwyższyć wynik jednak dobrze w bramce spisywał się Masztalerz broniąc strzały Franckiewicza i Sowady. Przed końcem pierwszej częśći spotkania szczęście po raz kolejny uśmiechnęło sie do graczy Capgemini gdyż piłka po raz trzeci w tej połowie trafiła w słupek po strzale zawodnika Astechu a po raz drugi pechowcem okazał się G.Wiktorowski. Do przerwy Capgemini prowadziło 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od śmiałych ataków Astechu jednak w akcjach "Bordowych" brakowało wykończenia bądź też szwankowało ostatnie podanie. Capgemini groźnie kontratakował,kolejne szanse na zdobycie bramki mieli Sowada oraz Nowak.Szczególnie ten drugi miał czego żałować gdyż zmarnował świetną kontrę swojego zespołu gdy razem z Franckiewiczem i Sowadą wyszli oni w sytuacji 3 na 1 z osamotnionym Szałeckim.Wynik wciąż pozostawał bez zmian.Kolejne minuty to coraz śmielsze a przede wszystkim groźniejsze ataki Astechu. Strzałami z dystansu do wyrównania próbowali doprowadzić Szałecki, Wiktorowski oraz Murdzek lecz piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki.Dopiero na dwie minuty przed końcem spotkania gracze Astechu dopięli swego i doprowadzili do wyrównania. Wiktorowski zagrał piłkę do niepilnowanego w polu karnym Murdzka ten zdecydował się na strzał a piłka wpadła do bramki ocierając się po drodze o nogę jednego z zawodników Capgemini i myląc tym samym bramkarza. "Bordowi" w samej końcówce poszli za ciosem i to oni byli bardzo blisko zdobycia zwycięskiej bramki jednak Gabriel Wiktorowski może mówić o prawdziwym pechu w tym spotkaniu.Kilka chwil przed zakończeniem meczu piłka po strzale pomocnika Astechu po raz trzeci trafiła w słupek i wyszła poza boisko. Po chwili sędzia zakończył spotkanie .

W następnej kolejce Astech spotka się z drużyną FC Barmelona natomiast Capgemini będzie szukał punktów w starciu z dobrze spisującą sie w tym sezonie drużyną Best-Com Orange.