10.04 godz. 20:10, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
4 : 2
( 0 : 0 )
Skład: Zadorożny, Gołaczyński, Gołaczyński, Żyniewicz, Turek, Topornicki, Skorupa, Jaworski
Skład: Guźniczak, Janik, Guźniczak, Zwierzyński, Pawlaczyk, Pawlaczyk, Pikul, Szulc, Szwalbe
24' Jacek Gołaczyński
27' Michał Żyniewicz
28' Przemysław Topornicki
39' Jacek Gołaczyński
25' Sebastian Pawlaczyk
31' Marcin Janik
35' Krystian Szwalbe
36' Krystian Szwalbe
Zawodnik meczu: Krystian Szwalbe (Autor dwóch trafień, które utwierdziły kibiców FC Barmelony, że to właśnie na konto ich drużyny powędrują trzy punkty ze spotkania na szczycie. Jeden z najaktywniejszych zawodników na boisku.)

Mecz na szczycie 1 ligi! Na przeciw siebie staną niepokonane jak dotąd zespoły zaplecza Superligi. FC Barmelona po niezbyt fascynującym spotkaniu wygrała ostatnio z drużyną PKS Augustyn, natomiast Rycerze Ni pokazali swoje nieprzeciętne możliwości w starciu z Capgemini. Wynik tego spotkania jest bez wątpienia otwarty, a mecz może nam dostarczyć ogromnej dawki emocji. Wisienką na torcie będzie pojedynek Przemka Topornickiego ze swoimi kolegami z ligi halowej gdzie razem tworzyli ekipę Deadline Wrocbal.

2' Rycerze Ni rozpoczynają spotkanie od pierwszej akcji ofensywnej. Strzał jednak daje wiele do życzenia.
3' Guźniczak pewnie przeczytał podanie ze skrzydła w pole karne
4' Strzał z dystansu Gołaczyńskiego nie mógł zaskoczyć Guźniczaka.
6' W pierwszych minutach spotkania obie ekipy dosyć ostrożnie podchodzą do ataków, jednak pewną przewagę wyprowadzają sobie Rycerze Ni.
7' Rzut wolny dla FC Barmelony. Piłka po strzale S.Pawlaczyka trafia w mur.
9' Uderzenie Zwierzyńskiego z wysokości pola karnego pewnie broni Zadrożny.
11' Piłka po dośrodkowaniu Szulca wpada wprost w ręce Zadrożnego.
13' Niecelny strzał z dystansu Szulca.
15' Dośrodkowanie w pole karne Rycerzy Ni i znowu sytuację wyjaśnia Zadrożny.
16' Kontra Rycerzy Ni po stracie w środku boiska Janika. Kluczowanie podane w pole karne do Szulca przecina jednak Zwierzyński.
18' Szulc decyduje się na indywidualną akcję na skrzydle, która zostaje zatrzymana tuż przed polem karnym rywala.
21' Dwójkowa akcja Szwalbe- Pyl, w porę zatrzymuje obrońca.
23' Szulc wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak górą w z tego starciua wychodzi Zadrożny.
24'  - Żółta kartka dla Jacka Gołaczyńskiego za zagranie ręka sprzed minuty.
25'  (1:0) Rzut wolny dla FC Barmelony. Sebastian Pawlaczyk precyzyjnym strzałem przy słupku otwiera wynik spotkania.
26' Piękna parada nogami Guźniczaka przy strzale Jaworskiego.
27'  - Michał Żyniewicz ukarany żółtą kartką za nierzepisowe zatrzymane rywala. Rycerze Ni ponownie w osłabieniu,.
28'  (1:1) - Rycerze Ni nie kazali długo czekać na odpowiedź. Do wyrównania doprowadza Przemek Topornicki.
29' Niecelny swtrzał z dystansu Topornickiego.
30' Przechwyt Janika, który decyduje się na indywidualną akcję, jednak w stariu z 4 obrońcami napastnik FC Barmelony nie miał najmniejszych szans.
31'  (2:1) - FC Barmelona ponownie wraca na prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się tym razem Marcin Janik.
33' Niecelny strzał głową w wykonaniu Topornickiego.
35'  (3:1) - Kontra FC Barmelony. Krystian Szwalbe wygrywa starcie z Korsakiem i wychodzi sam na sam z bramkarzem. Bezbłędne wykończenie
35'  - Sędzia ukarał Korsaka za faul na Szwalbe.
36'  (4:1) - Kolejna kontra Barmelony. Michał Guźniczak obsługuje Szwalbe świetnym podaniem, który dopełnia formalności.
39'  (4:2) - Jacek Gołaczyński zmniejsza rozmiar porażki Rycerzy Ni.

Mogło się wydawać, że doświadczenie Rycerzy Ni wygra ze zgrywającym się dopiero zespołem FC Barmelona. Stało się jednak inaczej, to ekipa Marcina Janika przez całe spotkanie kontrolowała to co działo się na boisku. Oba zespoły wciąż zajmują czołowe miejsca w 1 lidze, teraz przed Rycerzami Ni mecz z Geostandardem Wrocław, FC Barmelona zmierzy się z Theron FT.