07.04 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Stefanik, Nowicki, Dzierżanowski, Ziółkowski, Stefanik, Boix Presa, Kuliński, Wawrzyniuk, Kędzia, Stefanik
Skład: Marek, Szczurek, Mońko, Szczurek, Gawron, Urban, Wysocki
38' Tomasz Stefanik
22' Marek Gawron
28' Marek Gawron
35' Bartosz Wysocki
Zawodnik meczu: Marek Gawron (Dwoma golami i jedną asystą przyczynił się do zwycięstwa Geostandardu nad groźnym beniaminkiem.)

PKS Augustyn, podobnie jak Astech nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa w 1 lidze. Zdecydowanie lepiej radzą sobie w niej beniaminkowie z grupy B, 2 ligi sezonu jesiennego - Best-Com Orange i Rycerze Ni. Po dwóch porażkach, ekipę Piotra Stefanika czekał mecz z mocnym Geostandardem Wrocław, który do tej pory odnotował dwa remisy. Geostandard wyszedł ba to spotkanie bez bramkostrzelnego Piotra Szczurka.

Pierwsza połowa była nudna jak wenezuelski serial, zaledwie kilka podbramkowych lecz niegroźnych akcji oraz parę strzałów z dystansu. O tej części meczu można więc powiedzieć tyle, że się po prostu odbyła.

Po zmianie stron oczekiwaliśmy więc większego zaangażowania w grę z obu stron. Nasze oczekiwania już w 22 minucie spełnił Marek Gawron. Napastnik Geostandardu wykorzytał wygrany pojedynek Krzyśka Szczurka z wysoko wysuniętym bramkarzem rywali i po odebraniu mu piłki bez żadnych problemów umieścił ją w pustej już bramce.

Trzy minuty później PKS Augustyn mógł wyrównać ale mający przed sobą tylko bramkarza Geostandardu, Marek Dzierżanowski oddał minimalnie niecelny strzał. W odpowiedzi, po drugiej stronie boiska o centymetry pomylił się Urban.

W 28 minucie było już 2:0! Marek Gawron zakręcił obrońcami PKS-u w ich polu karnym a następnie strzałem w długi róg nie dał najmniejszych szans Lusowi. Po kolejnych czterech minutach gry znów bliski strzelenia gola był Gawron lecz tym razem górą okazał się Luis Alberto Boix Presa.

Czego nie udało się przed momentem zrobić Gawronowi, udało się w 35 minucie Bartkowi Wysockiemu. Wprawdzie całą akcję rozgręcił Gawron ale wykończeniem do pustej bramki popisał się właśnie Wysocki.

Na dwie minuty przed końcem spotkania, sędzia Michał Hnatkiewicz ukarał żółtą kartką Tomka Stefańczyka za uporczywe krytykowanie jego decyzji i PKS Augustyn kończył mecz w szóstkę ale wynik nie uległ już zmianie i Geostandard wygrał dość pewnie 3:0.