07.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: A.Malec / K.Struski
1 : 5
( 0 : 0 )
Skład: Raczak, Mieszkalski, Mieszkalski, Koczuk, Panejko, Szewczyk, Koczuk, Żuk, Andysz
Skład: Kałuża, Purtak, Jakimczyk, Rokita, Łaskawski, Franckiewicz, Andrzejak, Nowak, Sowada, Samson
21' Mateusz Szewczyk
32' Bartłomiej Koczuk
33' Mateusz Szewczyk
34' Mateusz Szewczyk
38' Jacek Żuk
36' Tomasz Sowada
Zawodnik meczu: Mateusz Szewczyk (Wyróżniająca się postać w szeregach zwycięzców. Zdobył trzy bramki i zaliczył asystę )

Spotkanie drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli 1 ligi.Obie ekipy w dwóch pierwszych meczach solidarnie odniosły po jednym zwycięstwie i zanotowały jedną porażkę.Zwycięzca dzisiejszego meczu z pewnością dołączy do czołówki walczącej o awans...

1' Drużyna Capgemini wystąpi dzis bez nominalnego bramkarza.Miejsce między słupkami zajmuje Tomasz Purtak.
2' Strata Jacka Jakimczyka przed polem karnym.Mateusz Szewczyk wychodzi sam na sam z bramkarzem jednak przegrywa ten pojedynek.
4' Purtak broni uderzenie głową Pawła Raczaka.
5' Tomasz Sowada wrzuca piłkę w pole karne jednak ta mija wszystkich i wychodzi na aut.
7' Raczak wyłuskuje piłkę spod nóg Rokity i decyduje sie na strzał zamiast podawać do lepiej ustawionych w tej sytuacji partnerów.
9' Łukasz Nowak uderza minimalnie niecelnie zza pola karnego.
10' Strzał Piotra Koczuka.Piłka po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
12' Dośrodkowanie Jakimczyka na głowę Nowaka.Piłka po strzale napastnika Capgemini przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
14' Indywidualna akcja Sowady od połowy boiska.Strzał jednak niecelny.
17' Świetna interwencja Pawła Mieszkalskiego po strzale Nowaka. Podawał Rokita.
19' Piłka po strzale głową Jacka Żuka przechodzi nad poprzeczką.
21' - Miejsce w bramce drużyny Capgemini zajmuje Andrzej Kałuża.
21'  (0:1) -  Mateusz Szewczyk otrzymuje podanie od Pawła Raczaka i w sytuacji sam na sam pewnym strzałem pokonuje Kałużę.
22' Raczak wygrywa pojedynek biegowy z Rokitą jednak w sytuacji jeden na jeden strzał napastnika Theron FT trafia w nogi bramkarza.
25' Niecelne uderzenie Raczaka zza pola karnego.
26' Znakomite dogranie Koczuka do będącego w polu karnym Raczaka jednak po raz kolejny napastnik Theron FT nie wykorzystuje dogodnej okazji.
30' Mocne uderzenie Rokity zza pola karnego. Piłka po interwencji Mieszkalskiego wychodzi na rzut rożny po drodze odbijając się jeszcze od poprzeczki.
32'  (0:2) -  Dwójkowa akcja Szewczyka z Bartłomiejem Koczukiem. Obrońca Capgemini wykorzystuje świetne podanie i zdobywa drugą bramkę dla swojej drużyny.
33'  (0:3) - Mateusz Szewczyk wyskakuje wyżej od bramkarza Capgemini i strzałem głową powiększa prowadzenie swojej drużyny.
34'  (0:4) - Gracze Theron FT idą za ciosem.Mateusz Szewczyk strzałem z pola karnego zdobywa kolejną bramkę i tym samym kompletuje hat trick!
36'  (1:4) - Tomasz Sowada strzałem zza pola karnego zdobywa bramkę dla Capgemini.
37' Jacek Żuk mija Andrzeja Kałużę jednak nie trafia na pustą bramkę.
38'  (1:5) - Co nie udało sie przed chwilą udaje się teraz. Jacek Żuk nie daje szans bramkarzowi na skuteczną obronę i pewnym strzałem ustala wynik spotkania.

Po pierwszej remisowej połowie należało sie spodziewać,że również w drugiej mecz będzie wyrównany jednak całkowita dominacja graczy Theron FT w tej części spotkania pozwoliła im na odniesienie wysokiego zwycięstwa.W następnej kolejce Capgemini spotka się z Astechem a Theron FT o kolejne punkty będzie walczył z drużyną FC Barmelona.