03.04 godz. 20:10, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 0 : 1 )
Skład: Guźniczak, Kowalski, Janik, Zwierzyński, Pawlaczyk, Józefczyk, Pikul, Szulc, Szwalbe
Skład: Stefanik, Nowicki, Ziółkowski, Stefanik, Boix Presa, Feja, Kędzia, Stefanik, Wójcik
7' Marcin Janik
Zawodnik meczu: Marcin Janik (Strzelec zwycięskiego gola oraz najjaśniejsza postać dzisiejszego spotkania. Na wyróżnienie zasługuje również Krystian Szwalbe.)

Oba zespoły wyjdą na to spotkanie w zupełnie innych nastrojach. FC Barmelona w dobrym stylu ograła zespół Lex Pistols, natomiast PKS Augustyn zaliczył falstarst w starciu z Capgemini. Podopieczni Piotra Stefanika z pewnością postarają się o zdobycie pierwszych punktów w tej edycji, jednak czy stawią czoła tak świetnie dysponowanym rywalom?

2' Feja decyduje się na strzał sprzed pola karnego. Wykończenie daje jednak wiele do życzenia.
3' Szwalbe przecina podanie na połowie rywala, jednak świetnie przed polem spisuje się Boix Presa.
6' Rzut wolny dla FC Barmelona. Strzał Pawlaczyka pewnie broni Presa.
7'  (0:1) - Marcin Janik wykorzystuje błąd obrońców i pokonuje bramkarza strzałem po długim rogu.
12' Indywidualna akcja Szulca zakończona strzałem z dystansu. Pewna obrona bramkarza.
14' Szwalbe minimalne pudłuje w polu karnym.
16' PKS Augustyn ma problem z wyjściem z własnej połowy, jednak rywale nie potrafią jak dotąd tego wykorzystać.
18' Indywidualna akcja Pawlaczyka zakończona słabą wrzutką.
22' Janik świetnie składa się do strzału głową. Zabrakło niewiele!
23' Maciek Stefanik decyduje się na strzał z dystansu, jednak jak na razie bez zarzutów między słupkami spisuje się Guźniczak.
25' Szwalbe decyduje się na strzał ze skrzydła. Piłka trafia w słupek!
28' Presa po raz kolejny zatrzymuje rywala.
30' Kontra PKS Augustyn, jednak w porę wracają obrońcy.
33' Kolejna akcja FC Barmelona. Górą ponownie Presa!
35' Niecelny strzał z dystansu Pawlaczyka.

Wynik spotkania bez wątpienia nie odzwierciedla przewagi jaką miała przez 40 minut jedna z drużyn. FC Barmelona nie była w stanie wykorzystać swoich szans, mimo to trafienie z początku pierwszej połowy pozwoliło drużynie tej zdobyć trzy punkty. W następnej kolejce jak dotąd niepokonany zespół pod przywództwem Marcina Janika podejmą Rycerzy Ni, natomiast PKS Augustyn poszuka swoich pierwszych punktów w starciu z zespołem Geostandard Wrocław.