01.04 godz. 20:10, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
( 0 : 0 )
Skład: Marek, Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Głodek, Mońko, Szczurek, Gawron, Urban, Wysocki
Skład: Świtalski , Art, Lachowicz, Biernat, Krej, Janik, Biel, Pałac
36' Wojciech Urban
31' Maksymilian Krej
Zawodnik meczu: Maksymilian Krej (Kapitan drużyny Lex Pistols był najbardziej aktywnym zawodnikiem swojej drużyny.Zdobył bramkę a w kilku innych sytuacjach był bliski pokonania bramkarza. )

Po porażce w pierwszej kolejce drużyna Lex Pistols z pewnością będzie chciała zdobyc trzy punkty w tym spotkaniu,jednak ich dzisiejszy rywal czyli Geostandard również myśli podobnie. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji?

2' Wojciech Urban dośrodkowuje z rzutu rożnego jednak piłka przelatuje ponad wszystkimi i wychodzi na aut.
4' Maksymilian Krej z rzutu rożnego źle dośrodkowuje co kończy się kontrą Geostandardu.W ostatniej chwili jeden z obrońców Lex Pistols wybija piłkę na rzut rożny.
6' Wojciech Biernat uderza z dystansu... bardzo niecelnie.
8' Bartosz Wysocki po dośrodkowaniu w pole karne kończy akcję swojego zespołu strzałem głową. Bartosz Świtalski wybija piłkę na rzut rożny.
9' Indywidualna akcja Kreja . Rzut rożny dla Lex Pistols po interwencji Daniela Marka.
12' Strzał Mikołaja Janika zablokowany przez obrońcę Geostandardu.
14' Starcie Kreja z Kamilem Mońko przed polem karnym. Zawodnik Geostandardu opuszcza boisko jednak wydaje się że nie jest to jakis poważny uraz i będzie mógł kontynuowac grę.
16' Daniel Marek interweniuje nogą wybijając piłkę na rzut rożny po strzale Wojciecha Biernata.
18' Dwójkowa akcja braci Szczurków. Krzysztof podaje do Piotra ten uderza z pierwszej piłki, która ląduje na poprzeczce !
20' Niecelny strzał głową Piotra Szczurka.
22' Niecelny strzał z dystansu Pawła Arta.
24' Krej dogrywa do Arta, który za mocno wypuszcza sobie piłkę marnując dobrą okazję do zdobycia bramki.
26' Krzysztof Szczurek przed pole karne do Mariusza Szczurka . Piłka po strzale tego ostatniego szybuje nad bramką.
27' Wojciech Urban strzela z lewej strony, Świtalski wybija piłkę do boku, dopada do niej Marek Gawron jednak jego strzał w ostatniej chwili blokuje obrońca Lex Pistols Rafał Biel.
28' Niecelnie z dystansu strzela Krzysztof Szczurek.
29' Krej za długo zwlekał z oddaniem strzału, co skończyło się przechwytem piłki przez przeciwnika.
30' Krej do Arta- strzał z pierwszej piłki przechodzi nad poprzeczką.
30'  (1:0) Maksymilian Krej dostał podanie do boku boiska.Z dośrodkowania w pole karne wyszedł strzał, piłka po nodze jenego z obrońców wpada do bramki obok zaskoczonego Daniela Marka.
33' Doskonała okazja dla Geostandardu na wyrównanie. Piotr Szczurek uderza z pierwszej piłki nad poprzeczką będąc samemu w polu karnym.
36'  (1:1) Wojciech Urban mocnym strzałem z linii pola karnego nie daje szans na obrone Świtalskiemu i doprowadza do wyrównania.
37' Dwie znakomite interwencje Bartosza Świtalskiego. Pierwsza po strzale głową Marka Gawrona, druga po dobitce Wojciecha Gradowskiego.

Po ciekawym spotkaniu, obfitującym w wiele sytuacji drużyny podzieliły sie punktami. Obie drużyny nie zaznały jeszcze w tym sezonie smaku zwycięstwa. Pierwszego kompletu punktów zespół Lex Pistols poszuka w następnej kolejce w meczu przeciwko drużynie Rycerze Ni natomiast Geostandard powalczy z ekipą PKS Augustyn.