31.03 godz. 19:15, Leśnica, Sedzia: Jakub Orliński
2 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Zagórny, Purtak, Franckiewicz, Andrzejak, Szewców, Nowak, Czystołowski, Sowada, Samson
Skład: Zadorożny, Korsak, Gołaczyński, Gołaczyński, Żyniewicz, Turek, Topornicki, Skorupa, Jaworski
35' Robert Franckiewicz
28' Adrian Jaworski
33' Przemysław Topornicki
Zawodnik meczu: Adrian Jaworski (Do spółki z Przemkiem Topornickim tworzył groźny atak ze strony Rycerzy Ni. Golem na 1:0 wprowadził spokój w szerego swojej drużyny.)

W drugim spotkaniu rozgrywanym w Leśnicy, beniaminek 1 ligi - Rycerze Ni podejmował Capgemini. Od pierwszych minut na boisku wiało nudą, piłka co chwilę wychodziła na aut, trafiła jeden z zaparkowanych za boiskiem samochód, jedno drzewo, ścianę sali gimnastycznej oraz jednego z kibiców (na szczęście niegroźnie).

Pierwszą groźną akcję przeprowadził zespół Capgemini ale szybka kontra Franckiewicza została zatrzymana przez obronę Rycerzy Ni. Chwilę później to Franckiewicz ratował swój zespół przed utratą bramki ofirarnie blokując w polu karnym strzał rywala. Kilka minut później znów bliscy szczęścia byli zawodnicy Capgemini lecz strzał Łukasza Nowaka poszybował nad bramką Tadeusza Zadrożnego.

Dopiero w 12 miucie, celny strzał w światło bramki oddał Andrzejak ale bramkarz beniaminka nie dał się zaskoczyć i pewnie chwycił futbolówkę. Zawodnicy Capgemini sprawiali wrażenie jakby numery na koszulkach odpowiedały ich wiekowi (przeważała czwórka z przodu w dwucyfrowych numerech).

Końcówka pierwszej połowy należała do Rycerzy Ni ale celność napastników pozostawiała wiele do życzenia. Z niepokojem czekaliśmy na drugą część spotkania, w której liczyliśmy, że coś się wreszcie zacznie dziać.

Druga połowa ropoczęła się od ataku Capgemini, na szczęście dla Rycerzy Ni, na posterunku był Żyniewicz, który wślizgiem wybił piłkę prowadzoną tuż przed linią pola karnego przez napastnika drużyny w białych strojach. Akcje przenosiły się z jednej połowy na drugą ale gole jak nie padały tak nie padały.

W 25 minucie ładną akcję przeprowadził zespół Andrzeja Kałuży. Tomasz Sowada przeszedł z futbolówką pół boiska, zagrał ją do Franckiewicza ale ten trafił w słupek a odbitą piłkę chwycił bramkarz.

Wreszcie w 28 minucie doczekaliśmy się pierwszego gola! Adrian Jaworski pokonał bramkarza Capgemini i liczymy, że wreszcie zacznie się prawdziwy mecz. Nie myliliśmy się, dwie minuty później okazję do podwyższenia wyniku miał Przemek Topornicki ale piłka po jego strzale z rzutu wolnego minęła bramkę. W 33 minucie Topornicki znalazł już drogę do siatki rywala i zrobiło się 2:0.

Capgemini szukało okazji do strzelenia kontaktowego gola na różne sposoby, w 34 minucie w polu karnym Rycerzy padł Robert Franckiewicz ale sędzia słusznie nie wskazał na rzut karny a snajpera Capgemini ukarał żółtym kartonikiem.

Mecz zakończył się zwycięstwem Rycerzy Ni, którzy po dwóch kolejkach, z kompletem punktów wskoczyli na pozycję lidera. Równolegle do tego meczu, na boisku przy Sarbinowskiej toczył się pojedynek pomiędzy innymi beniaminkami, Astech rywalizował z Best-Com Orange.