31.03 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Herman, Apicionek, Szymański, Ratajczyk, Puńko, Wieczorek, Wojewoda, Gmyrek, Masternak
Skład: Wiktorowski, Szałecki, Puchała, Nosewicz, Milczanowski, Olejnik, Hnatkiewicz, Masztalerz
10' Tomasz Apicionek
Zawodnik meczu: Michał Wieczorek (Bramkarz Best Com Orange zachował w tym spotkaniu czyste konto. Kilka razy popisał się świetnymi interwencjami ratując swój zespół przed utratą bramek.)

Pojedynek dwóch beniaminków pierwszej ligi lepiej rozpoczęli zawodnicy Best Com Orange. Ekipa Marcina Szymańskiego zepchnęła graczy Bordowych do defensywy jednak nie potrafiła tego udokumentować bramką i znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Astechu Jakuba Masztalerza. Dopiero w 10 minucie spotkania Tomasz Apicionek skierował piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W tej sytuacji poważny błąd popełnili gracze Astechu gdyż w polu karnym zawodnik Best Comu był sam a obok niego trzech graczy przeciwnika,pomimo to potrafił oddać skuteczny strzał. Astech po chwili mógł doprowadzic do wyrównania jednak Michał Hnatkiewicz w doskonałej sytuacji zamiast dogrywać do lepiej ustawionego Marcina Wiktorowskiego zdecydował się na strzał a piłka przeleciała obok bramki. Gracze Bordowych dążyli do wyrównania jednak nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie dobrze spisującego sie między słupkami Michała Wieczorka. Do przerwy Best Com Orange prowadził 1:0.  W drugiej połowie inicjatywe przejęli gracze Astechu dążąc do zdobycia wyrównującej bramki. Kilka razy świetnie interweniował Wieczorek  parując strzały Olejnika i Milczanowskiego. W końcówce Astech rzucił wszystkie siły na szalę chcąc doprowadzić do wyrównania. Najpierw po dograniu Milczanowskiego z własnej połowy, Wiktorowski uderzał głową z najbliższej odległości jednak Wieczorek wybronił to uderzenie parując piłkę na słupek, która następnie wyszła w pole. Kilka chwil później po raz kolejny bramkarz Best comu stanął na wysokości zadania. Wiktorowski otrzymał podanie z głebi pola i piętą próbował zaskoczyć Wieczorka jednak ten po raz kolejny wykazał się refleksem i wybił piłke na rzut rożny. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Gracze Best Com Orange po dwóch rozegranych spotkaniach maja na koncie komplet punktów natomiast gracze Astechu pierwszej zdobyczy punktowej będą szukać w następnej kolejce w pojedynku z ekipą WSOWL. BEST COM natomiast w kolejnej serii spotkań rywalizował będzie z drużyna Theron FT.