27.03 godz. 19:25, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Trebenda, Polikarp, Jurkiewicz, Cieślik, Poddębniak, Skrzypacz, Puć, Gleich
Skład: Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Mońko, Szczurek, Urban
14' Michał Puć
39' Andrzej Cieślik
10' Krzysztof Szczurek
13' Wojciech Urban
27' Wojciech Urban
Zawodnik meczu: Wojciech Urban (Człowiek orkiestra w dzisiejszym spotkaniu. Podczas 40 minut gry zdołał zanotować żółtą kartkę, strzelić bramkę, a także stanąć między słupkami w ostatnich minutach. )

Na przeciw siebie staną zespoły, które są nam dobrze znane z rozgrywek amatorskich. Geostandard Wrocław po rozgrywkach halowych wraca z wielkimi aspiracjami na awans do najwyższej klasy rozgrywek. Inss-Pol natomiast wraca po przerwie do ligi WROCBAL, a patrząc na ich dotychczasowe poczynania w innych rozgrywkach amatorskich, możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji już od pierwszych minut.

2' Niecelny strzał z dystansu Piotra Szczurka.
4' Kontra Geostandard Wrocław. Gawron podaje do Urbana, jednak piłka po jego uderzeniu mija bliższy słupek.
10' (1:0) - Geostandard Wrocław wychodzi na prowadzenie! Piotr Szczurek podaje do Krzyśka Szczurka, który precyzyjnym strzałem z dystansu nie daje najmniejszych szans Polikarpowi.
13'  - Wojtek Urban ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe zatrzymanie Gleicha
14'  (1:1) - Inss-Pol doprowadza do wyrównania. Piłka po strzale z dystansu Michała Pucia ląduje w siatce.
16' Podrębniak decyduje się na strzał z wysokości pola karnego, który z największym trudem wybija na rzut rożny Wojtek Gradowski, który występuje dzisiaj w roli bramkarza.
18' Zamieszanie w polu karny Inss-Polu. Piłka po uderzeniu Urbana odbija się od słupka.
22' Trebenda decyduje się na indywidualną akcję na skrzydle, zakończoną dośrodkowaniem w pole karne. Podanie to świetne przeczytał jednak Gradowski, niebezpieczeństwo zażegnane.
27'  (2:1) - Geostandard ponownie na prowadzeniu! Na listę strzelców wpisuje się i odkupuje tym samym swoją żółtą kartkę Wojtek Urban.
28'  - Zmiana zawodnika między słupkami Geostandard Wrocław. Wojtka Gradowskego zmienia Wojtek Urban.
29' Piłka po strzale Gleicha ze skrzydła ląduje w bocznej siatce.
31' Polikarp paruje na rzut rożny strzał Gawrona.
33' Kontra zespołu Inss-Pol. Skrzypczak nie daje jednak rady pokonać Urbana w sytuacji sam na sam.
36' Strzał Trebendy świetnie broni Urban.
39'  (2:2) - Inss- Pol doprowadza do wyrównania. Piłka po strzale Gleicha ociera się o rękawice Urbana, a następnie spada wprost pod nogi Cieślika.

Oba zespoły nie zawiodły naszych oczekiwań i zapewniły nam ogromną dawkę emocji. Po zaciętym boju doszło do zasłużonego podziału punktów, co z pewnością zmobilizuje jeszcze bardziej obie ekipy do walki w następnej kolejce. Już za tydzień Geostandard Wrocław podejmie Lex Pistols, natomiast Inss-Pol zmierzy się z WSOWL II.