24.03 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
3 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Świtalski , Art, Biernat, Nogala, Krej, Janik, Biel, Pałac, Biały
Skład: Kowalski, Janik, Guźniczak, Zwierzyński, Pawlaczyk, Stasz, Józefczyk, Pikul, Szulc, Szwalbe, Guźniczak
26' Maksymilian Krej
38' Wojciech Biernat
14' Michał Guźniczak
33' Dariusz Szulc
39' Michał Guźniczak
Zawodnik meczu: Michał Guźniczak (Strzelił dwie bramki dzięki którym jego zespół w debiucie zgarnął komplet punktów.)

Lex Pistols po spadku z Superligi zachował skład, ekipa dowodzona przez Maksymiliana Kreja będzie jednym z głównych kandydatów do awansu, FC Barmelona mająca w swoim składzie kilku zawodników z przeszłością Superligową również powalczy o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

3' To mogło się podobać ! Indywidualna akcja Kreja, minął jak tyczki dwóch rywali i w ostatniej chwili całą akcję przerwał powracający Pawlaczyk.
6' Krystian Szwalbe uderza z rzutu rożnego, piłka przelatuje obok słupka. Było naprawdę blisko !
10' Krej strzela zza pola karnego, czujnie miedzy słupkami Zbyszek Guźniczak.
14' (1:0)- Prostopadłe podanie do Michała Guźniczak, zawodnik FCB mija bramkarza i umieszcza piłkę w siatce.
16' Biernat próbuje z dystansu lecz bardzo nieskutecznie.
23' Dwójkowa akcja Janika z Krejem, strzał tego pierwszego w pięknym styli broni Guźniczak.
25' Dariusz Szulc próbuje zdobyć bramkę strzałem z dystansu, piłka przelatuje obok słupka.
26' (1:1)- Indywiadualna akcja Maksymiliana Kreja, minął jak tyczki dwóch rywali i strzelił zza pola karnego pod poprzeczkę ! Wspaniał akcja tego zawodnika.
30' Kolejna akcja Kreja, tym razem obrońcy byli bardzo czujni.
34' (2:1) - Krystian Szwalbe pociągnął z piłka kilkanaście metrów, zagrywa do Janika, który wypatrzył nadbiegającego Darka Szulca, były król strzelców ligi Wrocbal nie dał szans Świalskiemu na skuteczną interwencje.
36' Szulc bliski zdobycia kolejnej bramki, piłkę po jego strzale nogami wybija bramkarz Lex Pistols.
38' - za faul żółtą kartkę otrzymuje Wojciech Biernat.
39' (3:1) - Kamil Pikul strzela z dystansu, Świtalski odbija piłkę pod nogi Michała Guźniczaka, który strzałem na raty zdobywa swoją drugą bramkę w meczu.

FCB zasłużenie kasuje trzy punkty, zespół powoli nabiera cennego doświadczenia które być może już wkrótce zaprocentuje. W następnym meczu FCB zagra z PKS Augustyn, Lex Pistols podejmnie Geostandard Wrocław.