24.03 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
1 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Bulzacki, Stefanik, Nowicki, Dzierżanowski, Ziółkowski, Stefanik, Kuliński, Wawrzyniuk, Wójcik
Skład: Kałuża, Zagórny, Purtak, Jakimczyk, Rokita, Franckiewicz, Andrzejak, Szewców, Czystołowski, Sowada, Samson
35' Marek Dzierżanowski
40' Adam Bulzacki
32' Tomasz Sowada
36' Robert Franckiewicz
Zawodnik meczu: Tomasz Sowada (Wymarzony debiut w lidze Wrocbal, zawodnik strzelił jednyną bramkę w meczu zapewniając swojej drużynie trzy oczka na start.)

PKS Augustyn czeka ciężkie zadanie, jako beniaminek pierwszej ligi będzie zmuszony stawić czoła solidniej drużynie Capgemini. W drużynie Andrzeja Kałuży ponownie ujrzymy Roberta Franckiewicza najlepszego zawodnika pierwszej ligi w poprzednim sezonie. Capgenimi dziś bez bramkarza, między słupkami stanie sam kapitan Kałuża.

5' Na boisku mamy typowe piłkarskie szachy, obie ekipy badają swoje siły.
6' Okazja dla Capgemini, strzał Roberta Franckiewicza ląduje na słupku.
10' Na boisku trwa ostra walka w środkowej strefie boiska, sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo.
13' Groźny strzał z dystanu Stefanika, stojący miedzy słupkami Andrzej Kałuża dość pewnie chwyta futbolówkę.
16' Mecz beniaminka z Capgemini przypomina nam dosłownie "Mecz polskiej ekstraklasy" bez fajerwerków.
19' Okazja na bramkę dla PKS Augustyn, niestety Rafał Wawrzyniuk zmarnował dogodną sytuację.
23' Waldemar Rokita próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, piłka przelatuje obok słupka.
27' Piotr Andrzejak strzela zza pola karnego, piłkę na rzut rożny wybija Bulzacki.
31' (1:0) - Samson centruje w pole karne, do piłki dopada Tomasz Sowada i pewnym strzał umieszcza piłkę w siatce.
34' PKS próbuje skonstruować akcje ofensywną, lecz defensywa Capgemini z Rokitą na czele nie daje się zaskoczyć.
35' - Niesportowe zachowanie Dzierżanowskiego wobec arbitra i słuszna żółtka kartka.
36' - Za faul na rywalu żółty kartonik otrzymuje Franckiewicz.
38' PKS nie daje za wygraną, niestety ich akcje są bardzo niemrawe.
40' - Fatalna interwencja Bulzackiego za polem karnym, nieprzepisowo powstrzymuje napastnika Capgemini, arbiter bez wahania pokazuje mu czerwoną kartkę.

Bardzo niemrawe spotkanie na zapleczu Superligi, mecz praktycznie bez sytuacji bramkowych. Bramkarz PKS Augustym Adam Bulzacki za czerwoną kartkę będzie musiał odbyć karę jednego spotkania, nie zagra przeciwko FC Barmelona. Capgemini w następnym pojedynku zmierzy się z Rycerzami Ni.