24.03 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
3 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Raczak, Mieszkalski, Mieszkalski, Koczuk, Panejko, Szewczyk, Zembaty, Kittner, Dobrzański, Koczuk
Skład: Apicionek, Szymański, Ratajczyk, Puńko, Słowiński, Wieczorek, Wojewoda, Gmyrek
10' Krzysztof Dobrzański
18' Paweł Raczak
4' Dawid Ratajczyk
17' Jacek Puńko
23' Dawid Ratajczyk
36' Tomasz Gmyrek
Zawodnik meczu: Dawid Ratajczyk (Stworzył największe zagrożenie pod bramką rywala, strzelił dwie bramki oraz zaliczył asystę przy trzecim trafieniu.)

Ekipa dowodzona przez Jacka Puńko wywalczyła awans na zaplecze Superligi i liczy na podbój Superligi, zadanie będzie bardzo ciężkie, bowiem liga jest bardzo wyrównana i nikt łatwo punktów nie odda. Drużyna Pawła Mieszkalskiego wzmocniona Jackiem Żukiem z Prosiaków powalczy również promocje do najwyższej klasy rozgrywkowej.

3' (1:0) - Wspaniały początek spotkania w wykonaniu zawodników Best-Com Orange, strzał z dystanu Dawida Ratajczyka ląduje w środku bramki, Paweł Mieszkalski bez szans na skuteczna interwencje.
7' Okazja do wyrównania, niestety Raczak zbyt długo zwelkał z oddaniem strzału i cała akcja zakończyła się fiaskiem.
10' - za próbę wymuszenia rzutu wolnego żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Dobrzański.
13' Kapitalnie uderzenie Dobrzańskiego z woleja, Wieczorek z wielkim trudem paruje piłkę na rzut rożny.
16' Kocioł pod bramką Best-Com Orange, piłka jak w bilardzie odbija się od nóg zawodników, na szczęście Wieczorek w ostatniech chwili zarzegnał niebespieczeństwo i wniósł w szeregi swoich kolegów troszkę spokoju.
17' - Jacek Puńko nieprzepisowo powstrzymuje Dobrzańskiego tuż za linią pola karnego.
18' (1:1)- Paweł Raczak bezpośrednio z rzutu wolnego doprowadza do wyrówania.
23' (2:1) - Rzut rożny dla Best-Com, dośrodkowanie Wojewody na bramkę zamienia Dawid Ratajczyk.
25' Kontra Theron FT, niestety podanie Dobrzańskiego do Raczak w ostatniej chwili przerywa Puńko.
27' Dobrzański strzela z dystansu, napastnik Theron FT pomylił się o centymetry.
30' Szkolna akcja Best-Com Orange, Gmyrek do Wojedowy ten zagrywa do nadbiegającego Ratajczyka, Dawid uderza z pierwszej piłki i trafia w słupek !
35' Raczak próbuje indywidualną akcją doprowadzić do wyrówniania, niestety zawodnik nie jest obecnie w najwyższej formie aby cała ta sztuka zakończyła się powodzeniem.
36' (3:1) Gmyrek trafia do siatki po podaniu Ratajczyka, zawodnik z zimną krwią umieszcza piłkę w siatce nad rozpaczliwie rzucającym się bramkarzem.
38' Piotr Koczuk próbuje również indywidualnie ale też bez powodzenia.

Best-Com Orange odniósł zasłużone zwycięstwo, dobre zawodny rozegrał po raz kolejny Dawid Ratajczyk. Ekipe Pawła Mieszkalskiego zabrakło dziś szczęścia i trochę zgrania. W następnym meczu "Mroczni Rycerze" zagrają z Bożyszcza Nastolatek, natomiast Best-Com Orange podejmnie Astech.