12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4

17.06 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
1 : 6
( 1 : 2 )
Skład: Polańczyk, Stopka, Kopyś, Jakubowski, Podsędek, Wełna, Szozda, Zieliński
Skład: Rozpędowski, Stochalski, Witkowski, Witkowski, Bienkowski, Dulat, Świder
13' Bartosz Zieliński
20' Marcin Podsędek
21' Łukasz Kopyś
24' Bartosz Zieliński
28' Robert Witkowski (Gol samobójczy)
30' Piotr Jakubowski
9' Jacek Witkowski
Zawodnik meczu: Bartosz Zieliński (Kolejny raz udowodnił jak bardzo wzmocnił drużynę RTV Euro AGD w tym sezonie.)

RTV Euro AGD jeszcze nie powiedziało ostatniego słowa w walce o brąz. Drużyna Piotra Jakubowskiego sukcesywnie wykorzystuje potnknięcia FC Moose oraz Blitz Wrocław. Fizjoterapia tym właśnie meczem zakończy przygodę z Superligą.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Z konieczności, po raz kolejny w tym sezonie, w bramce RTV Euro AGD zagra obrońca, Błażej Stopka.
5' Trwają piłkarskie szachy.
8' Podsędek trafia do bramki Fizjoterapii ale sędzia Hubert Kut wcześniej dopatrzył się zagrania ręką.
9'   (1:0) - Kontra Fizjoterapii, Jacek Witkowski mija bramkarza i strzela do pustej już bramki !!!
12' Marcin Podsędek mocno z dystansu ale bardzo wysoko nad bramką Rozpędowskiego.
13'   (1:1) - Jest wyrównanie ! Bartek Zieliński strzela mocno po długim rogu z lewej strony pola karnego.
16' Adrian Wełna zagrywa w pole karne Fizjoterapii na czwarty metr, Andrzej Szozda przenosi futbolówkę nad poprzeczką !!!
17' Bieńkowski marnuje idealną okazję dla Blitz Wrocław ! Wychodzi sam na sam ze Stopką i strzela już sprzed pola karnego, piłka trafia jednak wprost do rąk bramkarza RTV.
18' Dominik Rozpędowski z trudem broni mocny strzał Darka Polańczyka z dystansu.
19' Wełna mega niecelnie nad poprzeczką z dość bliskiej odległości !!!
20'   (1:2) - "Błyskawice" dostają gola do szatni ! Podsędek zatańczył przed bramkarzem rywali i płaskim strzałem wyprowadza RTV na prowadzenie !
21'   (1:3) - Co za rozpoczęcie drugiej połowy przez RTV Euro AGD ! Wełna zagrywa do Łukasza Kopysia a ten strzałem z linii pola karnego umieszcza piłkę obok rozpaczliwie rzucającego się Rozpędowskiego.
24'   (1:4) - RTV idzie za ciosem ! Po raz drugi w tym meczu bramkarza Fizjoterapii pokonuje Bartek Zieliński !
28'   (1:5) - Po wrzutce Marcina Podsędka, piłkę do własnej bramki wpakował Robert Witkowski.
30' Piotr Jakubowski oddaje dwa strzały z metra prosto w bramkarza Fizjoterapii.
31'   (1:6) - Na tą bramkę czekaliśmy niemal cały sezon ! Piotr Jakubowski wykorzystuje podanie Bartosza Zielińskiego i czystym, pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki !!!
32' Adrian Wełna uderza pod poprzeczkę, Rozpędowski broni !
34' Minimalnie niecelny strzał Zielińskiego, piłka mija słupek bramki Fizjoterapii.
35' Błąd Podsędka i strata piłki na rzecz rywala, z bramki wychodzi Stopka, którego mija Jacek Witkowski i gdy ma już przed sobą pustą bramkę, jak spod ziemi wyrasta Dariusz Polańczyk, który wślizgiem wybija futbolówkę na aut.
40' - Koniec meczu.

RTV Euro AGD wskakuje na trzecie miejsce i by na nim pozostać musi w ostatnim meczu ograć FC Moose. Fizjoterapia Polska kończy sezon i w przyszłej edycji zagra w 1 lidze. Drużynie Roberta Witkowskiego dziekujemy za to, że znów byli z nami ! Do zobaczenia po wakacjach.