12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4

14.06 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Stefańczyk, Leib, Nowak, Radota, Wójcik, Zdun, Michalski, Suropek
Skład: Sierakowski, Puchacz, Grzywacz, Jaskowski, Jaśkowiak, Rybak, Danek
31' Jacek Zdun
9' Rafał Rybak
28' Piotr Danek
29' Piotr Danek
Zawodnik meczu: Maciej Sierakowski (Gdyby nie bramkarz, Wielka Niewiadoma mogła przegrać ten mecz już w pierwszej połowie.)

FC Moose ma duże szanse na brązowy medal, Wielka Niewiadoma zaś walczy o czwarte-piąte miejsce w Superlidze. Oba zespoły znają się jak łyse konie i po tym jak Wielka Niewiadoma pozbawiła Moose mistrzowskiego tytułu w edycji jesiennej oraz spuściła ich z Superligi w rozgrywkach halowych, ekipa Grzegorza Kuzyka zapowiada zwycięstwo. Te plany mają im ułatwić problemy kadrowe Wielkiej Niewiadomej, która przybyła w zaledwie sześcioosobowym składzie.

3' Kontrolny, płaski strzał z dystansu oddaje Rafał Radota, bramkarz Wielkiej Niewiadomej nie ma problemów z obroną.
5' Dobra okazja dla FC Moose, Stefańczyk podaje do Nowaka ale Maciek Sierakowski rzuca się temu drugiemu pod nogi i ratuje swój zespół przed niebezbieczeństwem.
6' Wielka Niewiadoma uzupełnia skład, na boisku pojawia się spóźniony Piotr Danek.
7' Świetna interwencja Sierakowskiego po mocnym strzale Rafała Radoty ! Bramkarz WN przenosi piłkę nad poprzeczką.
8' Pierwsza sytuacja podbramkowa Wielkiej Niewiadomej. Andrzej Jaskowski mając przed sobą tylko bramkarza, trafia prosto w niego.
9'   (1:0) - Piotr Danek przeprowadził akcję lewym skrzydłem, wyłożył piłkę Rafałowi Rybakowi a ten zamykając akcję przy dalszym słupku dołożył nogę i umieścił futbolówkę w bramce FC Moose.
13' Kamil Nowak marnuje dogodną okazję dla FC Moose, zamiest strzelać stojąc na wprost bramki to zdecydował się na podanie do Zduna i piłka po nodze Jaśkowiaka opuściła plac gry.
15' Rzut wolny dla FC Moose, Zdun podaje do Radoty ale napastnik nie zdążył oddaj strzału gdyż dość szybko i pewnie z bramki wyszedł Sierakowski.
16' Maciej Wójcik uderza z dystansu... Sierakowski broni !
17' Kolejna groźna akcja Wielkiej Niewiadomej, Danek wypuścił Jaśkowiaka sam na sam, ten oddaje strzał zza pola karnego ale Sylwester Suropek nie dał się pokonać.
19' Jaśkowiak wyprowadził indywidualną akcję spod własnego pola karnego, dotarł pod bramkę rywala lecz oddał niecelny strzał nad poprzeczką.
21' FC Moose próbuje odrobić stratę jednej bramki, Wójcik uderza z dystansu ale minimalnie niecelnie.
23' Danek wychodzi sam na sam z Suropkiem, bramkarz FC Moose wychodzi z bramki i tuż za linią pola karnego wykopuje piłkę.
25' Minimalnie niecelny strzał Przemysława Stefańczyka, piłka przelatuje obok prawego słupka.
28' - Za komentarze pod adresem sędziego, żółtą kartką ukarany zostaje Piotr Danek.
29' - Danek wciąż wyraża swoje niezadowolenie i komentuje z ławki kar. Sędzie pokazuje mu czerwoną kartkę. Wielka Niewiadoma dziś bez zmiennika więc ostatnie 11 min. zagrają w szóstkę.
31'   (1:1) - FC Moose wykorzystuje przewage jednego zawodnika. Jacek Zdun pociągnął prawym skrzydłem, wpadł w pole karne i strzałem po długim rogu pokonuje Sierakowskiego. Jaskowskidomaga się faulu na nim ale sędzia jest nieugięty i wskazuje na środek boiska.
35' Zdun oddaje mocny strzał z kilkunastu metrów, rewelacyjnie broni Maciej Sierakowski, dobitka Rafała Michalskiego... niecelna.
37' Jaśkowski wychodzi sam na sam z Suropkiem, mija bramkarza ale wracający za akcją Kamil Nowak wybija mu piłkę.
39' Zamieszanie pod bramką Wielkiej Niewiadomej, piłka odbija się od słupka i wpada w ręce Sierakowskiego.
40' - Koniec meczu !

Mecz kończy się remisem 1:1 i FC Moose nie oddalają się zbytnio od goniących ich Blitz Wrocław, przewaga dwóch punktów może nie wystarczyć i by myśleć o brązie koniecznie trzeba teraz wygrać mecz z Sokołem Wrocław. Wielka Niewiadoma by wspiąć się w górę tabeli musi pokonać Blitz Wrocław.