12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4

12.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Hajdamowicz, Świątek, Stencel, Dębiński, Krukowski, Piwoński, Rumak, Grzesiuk, Diakowski, Boniecki
Skład: Kuczyński, Lachowicz, Nogala, Krej, Janik, Bożek, Paukszt, Kupść, Malinowski, Pieczyński, Lipka, Kania, Biel
12' Adrian Hajdamowicz
20' Maksymilian Krej
Zawodnik meczu: Rafał Boniecki (Stworzył kilka kroźnych akcji pod bramką Pistolsów, swoją grą mobilizował kolegów do coraz odważniejszych ataków.)

Jedni i drudzy walczą o utrzymanie w Superlidze, Pistolsom wystarczy remis, WSOWL II muszą wygrać. W przeciwnym wypadku młodsza ekipa "Wojskowych" będzie musiała czekać na rozstrzygnięcia w pozostałych meczach, głównie tych z udziałem djSHOP.PL oraz Kuźnik.

4' Do tej pory dwie niegroźne akcje przeprowadził WSOWL II.
7' Prostopadła wrzutka Krukowskiego, Rafał Boniecki nie sięgnął jednak piłki.
8' Kontra WSOWL II, akcję Dębińskiego skutecznie przerywa Michał Lachowicz.
9' Mikołaj Janik uderza zza pola karnego lecz piłka przelatuje obok bliższego słupka.
12' - Adrian Hajdamowicz za faul taktyczny.
14' WSOWL II uzupełniają skład, Pistolsi nie wykorzystali gry w przewadze.
17' Od kilku minut jesteśmy świadkami piłkarskich szachów.
20' - Maksymilian Krej fauluje Kruka i drugą połowę rozpocznie na ławce kar.
20' - Koniec pierwszej połowy, wciąż 0:0.
23' Od początku drugiej części spotkania, "Wojskowi" przeciadują na połowie Lex Pistols.
24' Stencel uderza minimalnie obok słupka bramki Kupścia.
25' Maksymilian Krej marnuje wyborną okazję dla Lex Pistols, wychodząc sam na sam z bramkarzem rywali zdecysował się na podcinkę i piłka poszybowała nad poprzeczką bramki.
27' Krukowski zagrywa piłkę do Piwońskiego między obrońcami Pistolsów ale ten nie zdołał opanować piłki w polu karnym.
31' Po rzucie rożnym, minimalnie niecelny strzał obok słupka oddaje Boniecki !
36' Okazja dla WSOWL II, Arkadiusz Stencel wrzuca piłkę z lewego sektora, Dębiński wbiega zbyt głęboko i źle trafia ją głąwą.
38' Rzut wolny dla "Wojskowych" tuż przed polem karnym rywala ale obrońcy Lex Pistols oddalają zagrożenie.

Wynik 0:0 satysfakcjonuje "Prawników", to oni zapewnili sobie punktem w ostatnim meczu utrzymanie w Superlidze. WSOWL II również kończą rywalizację w X edycji rozgrywek i teraz muszą czekać na wyniki w innych spotkaniach. Obu zespołom dziękujemy za udział w rozgrywkach. Warto dodać, że pierwszy zespół "Wojskowych" czeka na informację o ewentualym mistrzostwie, zaś drugi na informację o utrzymaniu się w lidze.