12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4

10.06 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 2 : 0 )
Skład: Rozpędowski, Stochalski, Świsulski, Witkowski, Witkowski, Bienkowski, Dulat
Skład: Hajdamowicz, Świątek, Stencel, Knap, Dębiński, Rumak, Grzesiuk, Diakowski, Boniecki
19' Karol Knap
20' Adrian Hajdamowicz
34' Karol Knap
Zawodnik meczu: Karol Knap (Zdobył dwie bardzo ważne bramki dla WSOWL II, gdyby tego dnia miał lepiej wyregulowany celownik to jego zdobycz bramkowa byłaby zdecydowanie większa.)

WSOWL II ograli ostatnio RTV Euro AGD i wciąż walczą o utrzymanie w Superlidze, ich kolejnym rywalem była Fizjoterapia Polska, która z najwyższą klasą rozgrywkową definitywnie pożegnała się już po ostatnim spotkaniu.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Fizjoterapia zaczyna gołą siódemką z kontuzjowanym Dominikiem Rozpędowskim w bramce.
3' Rozpędowski wyłapuje wrzutkę w pole karne kierowaną do Knapa.
4' Faul na Marcinie Dulacie tuż przed polem karnym "Wojskowych". Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez Jacka Witkowskiego.
9' Groźny strzał Hajdamowicza po długim rogu, piłka o centymetry mija bramkę Fizjoterapii.
14' Jacek Bieńkowski wyłuskał piłkę przy bocznej linii, popędził sam na sam z Piotrem Rumakiem ale zbyt wcześnie zdecydował się na strzał lewą nogą i piłka minęła słupek.
16' Wymiana podań między Knapem a Dębińskim... ten drugi kończy całą akcję mocno niecelnym strzałem.
19'   (1:0) - Karol Knap uderza po długim rogu, Rozpędowski bez szans !
20'   (2:0) - "Wojskowi" idą za ciosem, Dębiński podaje do Knapa, ten oddaje piłkę do Adriana Hajdamowicza, który dokłada tylko nogę.
20' - Koniec pierwszej części spotkania.
25' Bardzo chaotyczna gra "Wojskowych", Fizjoterapia dzielnie odpiera ataki.
30' Napastnicy WSOWL II cały czas napierają, rywal gaśnie z każdą, kolejną minutą.
32' Knap oddaje minimalnie niecelny strzał po długim rogu.
33' Dębiński podaje do Karola Knapa a ten nie trafia do pustej bramki z odległości dwóch metrów !!!
34'   (3:0) - Knap rehabilituje się za pudło z poprzedniej akcji i wygrywa pojedynek sam na sam z Rozpędowskim.
35' Stencel strzałem z powietrza pokonuje Rozpędowskiego lecz sędzia wcześniej dopatrzył się zagrania ręką przez Knapa i nie uznaje gola.
36' Kolejna okazja Knapa, który próbował strzelić piętką po podaniu Bonieckiego.
36' Diakowski trafia w poprzeczkę !
38' Rozpędowski broni groźny strzał Diakowskiego.
40' - Sędzia Michał Hnatkiewicz używa gwizdka po raz ostatni w tym meczu.

WSOWL II poderwali się do walki o utrzymanie i zrobili ostatnio w tym kierunku dwa, duże kroki. By być pewnym utrzymania trzeba pokonać mających taki sam cel Lex Pistols lub w przypadku porażki albo remisu liczyć na to, że FC Velicante ogra ekopę djSHOP.PL. Fizjoterapia Polska przygodę z Superligą zakończy meczem przeciwko RTV Euro AGD.