12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4

06.06 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
6 : 2
( 5 : 0 )
Skład: Malina, Polańczyk, Stopka, Kopyś, Pawłowski, Jakubowski, Podsędek, Wełna, Jaworski, Szozda, Zieliński
Skład: Świątek, Stencel, Knap, Dębiński, Krukowski, Piwoński, Rumak, Grzesiuk, Diakowski, Boniecki
33' Bartosz Zieliński
37' Łukasz Kopyś (Rzut karny)
38' Łukasz Kopyś
5' Mateusz Dębiński
14' Rafał Boniecki
17' Rafał Boniecki
19' Mateusz Dębiński
20' Mateusz Dębiński
25' Jacek Piwoński
Zawodnik meczu: Mateusz Dębiński (Bardzo aktywny pod bramką RTV Euro AGD. Spotkanie zakończył z hattrickiem na koncie.)

WSOWL II po raz kolejny musi ratować się przed spadkiem. Zespół, który wielokrotnie, w poprzednich sezonach mażdżył rywali od roku przeżywa kryzys. RTV Euro AGD po sukcesach w lidze halowej marzą o medalu podczas rozgrywek na sztucznej trawie. By o nie powalczyć trzeba będzie wygrać wszystkie pozostałe mecze w tej edycji.

5' (1:0) - WSOWL II bardzo szybko narzucają rywalom swój styl gry. Mateusz Dębiński mocnym strzałem z linii pola karnego nie daje szans Łukaszowi Jaworskiemu.
9' Szansa na wyrównanie, Łukasz Kopyś popędził lewym skrzydłem ale trafił tylko w boczną siatkę.
10' Wrzutka z głębi pola, Jaworski wychodzi z bramki i pewnie piąstkuje piłkę na dziewiątym metrze.
11' Szybkie rozegranie piłki z autu przez Malinę, Polańczyk uderza mocno z dystansu ale... nad poprzeczką.
13' To była idealna sytucja do zdobycia bramki przez RTV ! Malina wstrzelił piłkę w pole karne lecz Błażej Stopka nie sięgnął jej stojąc metr od pustej bramki !
14' (2:0) - Niewykorzystana sytuacja zemściła się niemal natychmiastowo. Idealne podanie Stencela przed pole karne na bramkę zamienił Rafał Boniecki !
15' Karol Knap nie trafia do pustej bramki ! Piłka uderza w poprzeczkę i wychodzi w pole.
17' (3:0) - Knap odrabia zmarnowaną sytuację, po jego podaniu Boniecki podwyższa prowadzenie dla WSOWL II
19' (4:0) - Długie podanie bramkarza "Wojskowych" przed polem karnym rywala przyjmuje Mateusz Dębiński, odwraca się z piłką i łapiąc Jaworskiego na wykroku pakuje ją do siatki !
20' (5:0) - Festiwal strzelecki w wykonaniu WSOWL II ! Tuż przed przerwą, Dębiński zdobywa hattricka, tym razem strzela po podaniu Piwońskiego.
20' - Koniec pierwszej połowy. Zawodnicy RTV Euro AGD w szoku.
22' "Wojskowym" wciąż mało, Jacek Piwoński uderza mocno z dystansu ale piłkę nad poprzeczką własnej bramki przenosi Łukasz Jaworski.
23' Stencel zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym, sędzia Hubert Kut wskazuje na rzut karny. Do piłki podchodzi Mariusz Malina ale po chwili jego intencje wyczuł Piotr Rumak !
25' (6:0) - WSOWL II miażdżą dalej ! Piwoński otrzymuje długie podanie z głębi pola, ogrywa dwóch obrońców RTV i strzałem z linii pola karnego w krótki róg pokonuje Jaworskiego.
26' Jedna z nielicznych akcji RTV Euro AGD w drugiej połowie, Stopka uderza z dość ostrego kąta ale pewnie broni Rumak.
31' RTV wciąż się nie poddaje, Łukasz Kopyś mocno zza pola karnego ale świetnie broni Rumak, dobitka Kopysia szybuje wysoko nad poprzeczką.
33' (6:1) - Napór RTV wreszcie zaoowocował ! Wełna wykłada piłkę Zielińskiemu a ten dokłada nogę i zdobywa pierwszą bramkę dla Euro AGD w tym spotkaniu.
35' Kolejna okazja dla RTV Euro AGD, niestety stojąc metr przed pustą bramką Piotr Jakubowski, nie sięgnął piłki.
37' Popularny "Dzidek" pada jak ścięty dąb w polu karnym rywala, Kut dyktuje drugi rzut karny w tym spotkaniu.
37' (6:2) - Pewnym egzekutorem okazuje się Łukasz Kopyś.
38' - Kopyś fauluje Dębińskiego i wędruje na ławkę kar, spoglądamy na zegarek... dzisiaj Łukasz nie wejdzie już na boisko.
40' - Koniec spotkania

Patrząc na dzisiejszą grę obu zespołów można się zastanawiać dlaczego to RTV wciąż miało szanse na medal a WSOWL II bronią się przed spadkiem. Jeśli "Wojskowi" zagrają w takim stylu z Fizjoterapią Polską oraz Lex Pistols to mogą utrzymać się w Superlidze. RTV Euro AGD walkę o medale może zamienić na walkę o utrzymanie. Chociaż przed nimi jeszcze trzy mecze a do utrzymania wystarczyć może jeden punkt to jeśli powinie im się noga w najbliższym pojedynku przeciwko FC Velicante Wrocław to może być różnie.