12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4

29.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Guźniczak, Kowalski, Chrzan, Kozaczuk, Wilkosz, Janik, Sitek, Guźniczak
Skład: Lachowicz, Nogala, Krej, Janik, Paukszt, Kupść, Malinowski, Pieczyński, Maj, Wierzbicki, Kania
30' Marcin Janik
37' Wojciech Sitek
22' Grzegorz Paukszt
Zawodnik meczu: Marcin Janik (Kolejny raz udowodnił jak ważnym jest ogniwem dla beniaminka Superligi. Zdobył wrównującą bramkę, często nękał bramkarza djSHOP.PL, Daniela Kupścia.)
Po dobrym początku w Superlidze, Lex Pistols musi teraz walczyć aby się w niej utrzymać. Plaga kontuzji jaka dotknęła ekipę Maksymiliana Kreja przybrała naprawdę dużych rozmiarów. djSHOP.PL niesiony na fali sukcesu, po zwycięstwie nad Wielką Niewiadomą może powalczyć o kolejne trzy punkty.

5' Zbigniew Guzik broni strzał Maksymiliana Kreja zza pola karnego.
10' Tym razem Krej ograł Pawła Chrzana ale jego strzał po długim rogu nie trafił do celu.
11' Bartek Nogala uderza z dystansu, piłka trafia w poprzeczkę !
15' Kozaczuk zagrywa do Marcina Janika, ten schodzi z prawej do środka bramki i oddaje strzał ! Świetnie broni Daniel Kupść !
16' Kolejna okazja dla djSHOP.PL, Kozaczuk uderza zza pola karnego, trafia w słupek a po chwili mocno niecelny strzał z dobitki odaje Marcin Janik.
17' Po drugiej stronie boiska bliski szczęścia był Mikołaj Janik lecz zawodnik Pistolsów, oddał mocno niecelny strzał.
19' Mocno niecelny strzał Grzegorza Paukszta z dystansu.
20' - Koniec pierwszej połowy
21' Marcin Janik próbuje pokonać Kupścia strzałem z głowy, piłka skozłowała przed bramkarzem Pistolsów ale po chwili znalazła się w jęgo rękach.
22' (1:0) - Wreszcie doczekaliśmy się bramki ! Paukszt precyzyjnym strzałem tuż przy słupku lokuje piłkę w bramce strzeżonej przez Guźniczaka.
23' Ależ zmarnowana okazja przez Lex Pistols !!! Krej wyłożył piłkę Kani jak na tacy, ten z metra trafia... w słupek !!!
27' Marcin Janik próbuje pokonać Kupścia z rzutu wolnego ale bramkarz Pistolsów był dobrze ustawiony.
29' Okazja dla Pistolsów, Daniel Maj zbyt długo zwlekał z oodaniem strzału i piłkę zablokował mu Piotr Kowalski.
30' (1:1) - Mamy wyrównanie ! Marcin Janik płaskim strzałem pokonuje bramkarza rywali !
32' Szybką kontrę spod własnej bramki wyprowadza Paukszt, zagrywa piłkę do Mikołaja Janika ale Zbigniew Guźniczak broni.
33' Kupść po raz kolejny wykazuje się umiejętnościami pramkarskimi po strzale Marcina Janika !
37' (1:2) - Fantastyczny gol ! Kozaczuk wrzucił piłkę z autu z własnej połowy w pole karne Pistolsów, Wojtek Sitek stojąc tyłem do bramki strzelił z przerzutki i lobem pokonał Kupścia !!!
40' Rzut wolny z odległości metra od linii pola karnego djSHOP-u, Maks Krej zamiast zagrać do lewej gdzie stał niepilnowany Paukszt, zdecydował się na strzał i trafił prosto w mur.
40' - Sędzia Hubert Kut użył gwizdka po raz ostatni w tym meczu.

djSHOP.PL przedłużył swoje nadzieje na utrzymanie w Superlidze, Lex Pistols nie zdołał oddalić się od strefy spadkowej. Zapowiada się emocjonująca końcówka sezonu. W kolejnych meczach Pistolsi zmierzą się z Kuźnikami a djSHOP.PL w swoim ostatnim pojedynku podejmie FC Velicante Wrocław.