12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4

23.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Nogala, Janik, Bożek, Paukszt, Kupść, Zadworny, Malinowski, Lipka, Biel
Skład: Kuzyk, Stefańczyk, Piędzioch, Leib, Lewalski, Wójcik, Domek, Michalski
3' Jakub Lewalski
5' Michał Piędzioch
Zawodnik meczu: Dawid Leib (Zagrał na bardzo nietypowej dla siebie pozycji. Jako ostatni obrońca solidnie dyrygował defensywą. Pod jego skrzydłami drużyna zachowała czyste konto.)
"Łosie" w bardzo przewietrzonym składzie, drużyna byłych mistrzów Ligi Wrocbal zmaga się z plagą kontuzji, na mecz z prawnikami zespół przybył w osmioosobowym składzie z kontuzjowanym Adamem Domkiem na ławce rezerwowych. Lex Pistols dziś bez swojego kapitana Maksymiliana Kreja.

3' (1:0) - Jakub Lewalski zdecydował się na strzał zza pola karnego, bramarz Lex został złapany na wykroku i piłka wpada w sam środek bramki.
5'  (2:0) - Wrzutka z rzutu rożnego, piłkę w pole karne centruje Wójcik. Obrońcy Lex Pistols mają ogromne problemy z wybiciem piłki, ta w ostateczności ląduje do Michała Piędziocha który głową wpycha ją do bramki. Bardzo dziwna bramka, obrona Lex mocno zaspała.
9' Bartek Nogala próbuje zaskoczyć bramarza FC Moose strzałem z własnej połowy. Grzegorz Kuzyk pewnie łapie futbolówkę.
13' Maciej Wójcik strzela zza pola karnego, piłka trafia w słupek !
16' Grzegorz Paukszt oddaje strzał z dystansu, piłka w ostatecznym rozrachunku spada pod nogi Kapra Litki, mający przed sobą pustą bramkę zawodnik nie trafia do siatki.
18' Dawid Leib strzela z połowy boiska, strzał zbyt lekki aby mógł sprawić problemy bramkarzowi prawników.
20' Koniec pierwszej połowy !
22' Wrzutka Michalskiego z bocznego sektora boiska, do piłki najwyżej wyskakuje Jakub Lewalski i strzela wysoko nad bramką.
24' Duże poświęcej Zadwornego, obrońca Lex dwukrotnie plecami broni groźny strzał Piędziocha.
26' Zawodnicy Lex mają dziś bardzo rozregulowany celownik, tym razem Nogala strzela z powietrza i piłka przelatuje obok słupka.
29' Doskonała okazja FC Moose, Maciej Wójcik od połowy boiska biegnie sam na sam z bramkarzem, piłka po strzale napastnika "łosi" przelatuje obok słupka. Mogło być po meczu.
32' Grzegorz Paukszt uderza z woleja, Grzegorz Kuzyk pewnie łapie piłkę.
34' Lewalski staje przed szansą na podwyższenie prowadzenie, Jakub mija bramkarza i mając przed sobą już pustą bramkę jego strzał blokuje powracający Grzegorz Paukszt.
37' Michalski pomknął na lewym skrzydle, zbiegł do koncowej linii i podaje tuż przed pole karne do Lewalskiego, napastnik FC Moose machnął się i nie trafił w piłkę.

FC Moose pnie się w tabeli Superligi. Zespół Grzegorza Kuzyka nie składa jeszcze broni. W następnym pojedynku byli mistrzowi zamierzą się w bardzo ważnym spotkaniu z akualnymi obrońcami tytułu WSOWL I . Lex Pistols swój następny mecz zagraja z dj.SHOP.pl