tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL I 11 +25 29
2 . OKS Sokół Wrocław 11 +25 27
3 . RTV Euro AGD 11 +19 20
4 . FC Moose 11 +2 18
5 . Blitz Wrocław 11 +2 16
6 . Kuźniki 11 -2 15
7 . Wielka Niewiadoma 11 -3 14
8 . djSHOP.PL 11 -5 13
9 . Lex Pistols 11 -11 13
10 . WSOWL II 11 +0 12
11 . FC Velicante Wrocław 11 -27 5
12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
20.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
FC Velicante Wrocław
WSOWL II
0 : 3
( 0 : 2 )
Skład: Mankiewicz, Wieczorek, Strzępka, Dudzik, Wieczorek, Cynar, Orliński, Szecówka
Skład: Hajdamowicz, Świątek, Stencel, Urbaś, Knap, Rumak, Grzesiuk, Diakowski, Boniecki
2' Paweł Dudzik
9' Łukasz Szecówka
36' Łukasz Szecówka
37' Andrzej Cynar
Zawodnik meczu: Andrzej Mankiewicz (Bronił fenomenalnie w bardzo groźnych sytuacjach, zachował czyste konto. Na wyróżnienie zasługuje również autor dwóch trafień Szecówka)
Zawodnicy Jacka Wieczorka grają z WSOWL II  o przysłowiowe "sześć punktów". Jedni i drudzy znajdują się w dolnych rejonach Superligi i muszą powalczyć o każdy metr boiska. W zespole wojskowych zabrakło pauzującego za czerwoną kartkę Dębińskiego. Szokującą wiadomością dla kolegów była postawa Krukowskiego, który zamiast pomóc kolegom w walce o utrzymanie wybrał lekcję gry na.... skrzypcach.

1' Rozpoczęcie spotkania.
2' (1:0) - podanie z bocznego sektora boiska Orlińskiego do Pawła Dudzika, ten drugi zbiegł do środka i oddaj strzał w długu róg bramki, Rumiak wyciąga się jak struna lecz nie sięga piłki.
3' Szansa dla wojskowych, Karol Knap nie sięga futbolówki po dośrodkowaniu Bonieckiego.
4' Udana interwencja Andrzeja Mańkiewicza po strzale Karola Knapa.
5' To powinna być bramka ! Andrzej Cynar dośrodkowuje w pole karne, piłka spada pod nogi Wojtka Wieczorka który nie trafia z metra do pustej bramki.
7' Wojskowi próbują za wszelką cenę doprowadzić do remisu, strzał Knapa zza pola karnego bardzo niecelny.
8'  (2:0) - Indywidalna akcja Łukasza Szecówki, minął jak tyczki dwóch obrońców i strzela obok wychodzącego z bramki Piotra Rumaka.
11' Kolejna groźna akcja Velicante, rzut wolny wykonuje Jakub Orliński, po jego podaniu Cynar próbuje zaskoczyć golkipera strzałem z pięty, niestety piłka przelatuje obok słupka.
14' Orliński podaje do Cynara, strzał Andrzeja pewnie broni bramkarz.
17' Miłosz Urbaś próbuje zaskoczyć bramarza Velicante strzałem z dystansu, niestety piłka ku jego zaskoczeniu pada łupek bramarza.
19' Dośrodkowanie Urbasia w pole karne, całą akcje zamyka Arkadiusz Stencel i trafia w boczną siatkę.
20' Koniec pierwszej części meczu.
23' Arkadiusz Stencel strzela zza pola karnego, piłkę nogami na rzut rożny wybija Mankiewicz.
25' Mankiewicz po raz kolejny nogami broni strzał zawodnika wojskowych, tym razem dość pewnie odbija strzał Miłosza Urbasia.
27' Arkadiusz Stencel uderza z narożnika pola karnego, piłka odbija się od zewnętrzenej krawędzi słupka i wychodzi poza linię bramkową.
30' Jakub Orliński biegnie sam na sam od połowy boiska w kierunku bramki WSOWL II, niestety Kuba zbyt długo zwlekał z oddaniem strzalu i cała akcja zakończyłą się fiaskiem.
32' Rafał Boniecki strzela zza pola karnego, piłę w pięknym stylu chwyta Andrzej Mankiewicz.
34'  (3:0) podanie na skrzydło do Wojciecha Wieczorka, zawodnik popędził do linii końcowej i dośrodkowuje wprost do nadbiegającego Łukasza Szecówki, debiutujący w barwach Velicante zawodnik po raz drugi trafia do siatki.
37'   - Na przerwanie korzystniej sytuacji do zdobycia bramki żółtą kartką zostaje ukarany Andrzej Cynar
39' Strzał Rafała Bonieckiego zza pola karnego, piłka trafia w słupek !
40' Koniec spotkania

FC Velicante Wrocław odnosi kolejne zwycięstwo, wszystkie gwiazdy na niebie wskazują że będziemy świadkami kolejnego dramatycznego scenariusza. Zespół walczy o utrzymanie i wielce prawdopodobne jest to że uda im się zrealizować ten plan. Ich kolejnym rywalem będzie OKS Sokół Wrocław. Wojskowi w nastęnym meczu zagrają również z Sokołem.

Fotogaleria z meczu

autor: Adrian Miedziński