tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL I 11 +25 29
2 . OKS Sokół Wrocław 11 +25 27
3 . RTV Euro AGD 11 +19 20
4 . FC Moose 11 +2 18
5 . Blitz Wrocław 11 +2 16
6 . Kuźniki 11 -2 15
7 . Wielka Niewiadoma 11 -3 14
8 . djSHOP.PL 11 -5 13
9 . Lex Pistols 11 -11 13
10 . WSOWL II 11 +0 12
11 . FC Velicante Wrocław 11 -27 5
12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
20.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
WSOWL I
djSHOP.PL
0 : 4
( 0 : 3 )
Skład: Kotas, Kulawiak, Pakulski, Patałuch, Mosoń, Maziarz, Woźniak, Siorak, Kasprzycki, Kotuła
Skład: Guźniczak, Kowalski, Chrzan, Kozaczuk, Wilkosz, Grudziński, Siemaszko, Sitek, Majchrzak
1' Przemysław Pakulski
12' Przemysław Pakulski
20' Bartłomiej Siorak
37' Przemysław Pakulski
Zawodnik meczu: Przemysław Pakulski (Kapitan WSOWL I był niezwkle skuteczy w tym meczu, każdą swoją sytuacje podbramkową zamieniał na gola.)
Wciąż aktualni mistrzowie są się jak walec drogowy. Ekipa dowodzona przez Jarosława Patałucha systematycznie gromadzi punkty i umacnia się na szczycie ligowej tabeli. Beniaminek radzić sobie musi bez dwójki napastników, z powodu kontuzji zabrakło bowiem Rojka i Janika.

1' (0:1) - Kapitalnie rozpoczęcie spotkania w wykonaniu wojskowych. Obrońca dj.Shop.pl Paweł Chrzan podaje wzdłuż lini pola karnego, piłkę przechwytuje Przemysław Pakulski i umieszcza ją w siatce obok bezradnego bramkarza.
2' Chrzan popełnia kolejny błąd, na szczęści tym razem bez żadnych konsekwencji.
3' Kolejna okazja dla WSOWL I, Wojciech Woźniak z najbliższej odległości trafia w słupek, odbita piłka tafia pod nogi stojcego na linii pola karnego Maziarza, niestety strzał Dominika blokują obrońcy.
6' Dominik Maziarz zagrywa w tempo do Sławka Mosonia, napastnik wojskowych myli się minimalnie.
9' Indywidualna akcja Dominika Maziarza, król strzelców poprzedniego sezonu mija jak tyczki dwóch obrońców i oddaje fantastyczny strzał z narożnika pola karnego, na jego nieszczeście fenomentalną interwencją popisuje się Guźniczak.
12'  (0:2) - Woźniak w zamieszaniu pod bramką podaje do Przemysława Pakulskiego. Popularny "Palu" strzela z głowy, piłka przelatuje obok bez radnego bramkarza.
15' Fatalny strzał Bartłomieja Sioraka, napastnik strzela zza pola karnego bardzo niecelnie, piłka przelatuje poza ogrodzenie boiska.
16' Pierwsza groźna okazja dj.Shop.pl, Kowalski dośrodkowuje w pole karne, do piłki wyskajuje Kozaczuk i oddaje niecelny strzał z głowy.
18' bramkarz dj.Shop.pl ma dziś sporo pracy, tym razem perfekcyjnie zatrzymuje strzał Sioraka.
19' Majrzak dośrodkowuje z rzutu wolnego, Piotr Kowalski wyskakuje do piłki ale jego strzał przelatuje obok bramki.
20'  (0:3) - Bartłomiej Siorak precyzyjnie uderza z dystansu, piłka wpada w długi róg bramki. Koniec pierwszej połowy.
22' Przemysław Pakulski strzela zza pola karnego, piłka odbija się od nóg Guźniczaka, trafia w poprzeczkę i wychodzi na rzut rożny.
23' Rzut rożny wykonuje Woźniak, niestety jego dobre dośrodkowanie nie trafia łupek kolegi z zespołu, najbliżej był Patałuch któremu zabrakło milimetów.
24' Napór WSOWL wciąż trwa, kolejna nieudana próba zdobycia bramki, tym razem Jarosław Patałuch nie wykorzystuje dobrego podania ze skrzydła. Fatalnie kiksuje i piłka przelatuje nad poprzeczką.
27' Dominik Maziarz solowym rajdem wzdłuż linii pola karnego mija dwóch obrońców i oddaj atomowy strzał w kierunku bramki Guźniczaka, piłka przelatuje nad poprzeczką.
32' Kolejna akcja Maziarza, tym razem napastnik wojskowych nie trafia w światło bramki.
34' Długi podanie Guźniczak pod pole karne wojskowych, niestety Majchrzak pudłuje w doskonałej sytuacji.
35' Rzut rożny wykonuje Majchrzak, piłka spada wprost pod nogi Pawła Chrzana, strzał obrońcy dj.Shop.pl i piłka trafia w słupek.
37'  (0:4) - składna akcja Wojskowych, Patałuch zagrywa do Woźniaka, obrońca zostawia piłkę nadbiegającemu Pakulskiemu, futbolówka po atomowym strzale Przemka ląduje w siatce Guźniczaka.
38' Kolejna szansa na podwyższenie rezultantu, piłkę po strzale Pakulskiego na rzut rożny paruje Guźniczak
39' Bartłomiej Siorak strzela zza pola karnego, Guźniczak nie ma problemów z chwytaniem futbolówki.
40' Koniec spotkania.

Wojskowi odnoszą pewne zwycięstwo, gdyby nie świetna postawa bramarza Dj.Shop.pl wynik mógłby być dużo wyższy. Podopieczni Jarosława Patałucha umacniają się na fotelu lidera. W następnym meczu zawodnicy WSOWL I zagrają swój ostatni mecz w tym sezonie, ich rywalem będzie FC Moose. Drużyna beniaminka musi wziąć się w garść, widmo spadku jest coraz bliżej. Ich kolejnym rywalem będą miejscowe Kuźniki.

 

autor: Adrian Miedziński