tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL I 11 +25 29
2 . OKS Sokół Wrocław 11 +25 27
3 . RTV Euro AGD 11 +19 20
4 . FC Moose 11 +2 18
5 . Blitz Wrocław 11 +2 16
6 . Kuźniki 11 -2 15
7 . Wielka Niewiadoma 11 -3 14
8 . djSHOP.PL 11 -5 13
9 . Lex Pistols 11 -11 13
10 . WSOWL II 11 +0 12
11 . FC Velicante Wrocław 11 -27 5
12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
08.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
WSOWL I
Wielka Niewiadoma
0 : 5
( 0 : 3 )
Skład: Kulawiak, Pakulski, Patałuch, Mosoń, Maziarz, Woźniak, Banaś, Siorak, Kasprzycki, Kotuła
Skład: Kiełbusiewicz, Smarzyński, Puchacz, Grabski, Kaczorowski, Zawadzanko, Jaskowski, Jaśkowiak, Szczerbicki, Danek
2' Przemysław Pakulski
10' Sławomir Mosoń
16' Mateusz Kasprzycki
36' Dominik Maziarz
40' Bartłomiej Siorak
Zawodnik meczu: Jakub Kotuła (Wybronił kilka groźnych akcji napastników Wielkiej Niewiadomej dzięki czemu zachował czyste konto nawet gdy zawodnili obrońcy. Świetnie kierował obroną, przez cały mecz mobilizował kolegów do coraz lepszej gry. )
Trzy dni temu "Wojskowi" pewnie pokonali Lex Pistols, chociaż w tamten mecz włożyli sporo wysiłku to zapowiadali zwycięstwo w meczu przeciwko Wielkiej Niewiadomej, która wystąpiła bez Mateusza Czajki i Macieja Sierakowskiego w składzie. W bramce Wielkiej Niewiadomej wystąpił więc Kiełbusiewicz. Również między słupkami WSOWL I doszło do zmiany, nieobecnego Kotasa zastąpił Jakub Kotuła.

2' (0:1) - Aktualni mistrzowi bardzo szybko otworzyli wynik spotkania, formę Kiełbusiewicza postanowił sprawdzić Przemysław Pakulski ale strzał był na tyle mocny, że rezerwowy bramkarz Wielkiej Niewiadomej nie miał nawet szans na reakcję.
5' Idealną okazję do wyrównania zmarnował Łukasz Szczerbicki, który będąc sam na sam z Kotułą zdecydował się na strzał już zza pola karnego i posłał piłkę nad poprzeczką.
7' WSOWL I przeprowadzili trójkową akcję, którą mocnym strzałem zakończył Dominik Maziarz. Futbolówka trafiła w słupek a bramka od tego strzału, najprawdopodobniej częsie się do tej pory.
9' Fatalny błąd Mateusza Kasprzyckiego, zawodnik WSOWL traci piłkę na rzecz Danka, WN przeprowadza trójkową akcję ale ostatnie podanie do Jaśkowiaka przecina wźlizgiem Wojciech Woźniak.
10' (0:2) - Po akcji przeprowadzonej przez Pakulskiego doszło do nieporozumienia w obronie Wielkiej Niewiadomej pomiędzy Smarzyńskim a Grabskim co z zimną krwią wykorzystał Sławomir Mosoń.
13' Kolejny kiks w obronie, tym razem pod bramką Wojskowych. Woźniak traci piłkę na rzecz Szczerbickiego ale po chwili obrońca naprawia swój błąd.
15' Groźny strzał Piotra Danka na raty broni Jakub Kotuła.
16' (0:3) - Mateusz Kasprzycki rozpoczął rajd od własnej połowy, minął Łukasza Szczerbickiego i zdecydował się na strzał z dystansu. Była to świetna decyzja gdyż piłka znalazła się w siatce bramki Kiełbusiewicza.
20' Kolejny rajd Kasprzyckiego, tym razem zawodnik WSOWL 1 trafiłprosto w bramkarza Wielkiej Niewiadomej.
21' Początek drugiej połowy meczu
21' - Bartosz Kiełbusiewicz fauluje Mosonia poza własnym polem karnym, sędzia pokazuje mu tylko żółtą kartkę. Wielka Niewiadoma przez dwie minuty zagra w osłabieniu.
23' Wielka Niewiadoma uzupełnia skład i znów gra w siódemkę
26' - Długo ekipa Jaskowskiego w komplecie nie pograła, tym razem na ławkę kar wędruje Adam Puchacz
27' Jaskowski uderza zza pola karnego, świetnie broni Kotuła !
33' Dominik Maziarz wyprowadza kontrę "Wojskowych", zagrywa piłkę do Banasia ten z pierwszej odgrywa ją do Sioraka, który będąc metr od pustej bramki przenosi futbolówkę nad poprzeczką !!!
34' Kopia sytuacji z poprzeniej minuty, tym razem Maziarz źle zagrywa do Banasia i piłka pada łupem obrońców Wielkiej Niewiadomej.
36' (0:4) - Maziarz odbiera piłkę Grabskiemu na połówie boiska, popędził z nią kilka metrów i mocnym strzałem obok bramkarza podwyższa prowadzenie dla aktualnym mistrzów.
37' Idealną okazję do zdobycia bramki zmarnował Jarosław Patałuch, który stojąc dwa metry od bramki Kiełbusiewicza oddał fatalny strzał. Tego gola miał zadedykować Alexowi Fergusonowi, który w dniu dzisiejszym ogłosił przejście na emeryturę.
40' (0:5) - Bartłomiej Siorak dobija rywali !

WSOWL I wygrywają bardzo pewnie i wskakują na pozycję lidera, walka o mistrzostwo wciąż trwa, teraz czekamy na odpowiedź ze strony Sokoła Wrocław, który w kolejnym meczu zmierzy się właśnie z Wielką Niewiadomą. "Wojskowi" zmierzą się natomiast z FC Velicante Wrocław.