12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4

18.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Kuczyński, Lachowicz, Nogala, Krej, Janik, Kubiak, Paukszt, Kupść, Zadworny, Malinowski, Krawczyk, Kania
Skład: Malina, Polańczyk, Stopka, Kopyś, Kozaczewski, Jakubowski, Podsędek, Wełna, Szozda, Zieliński
35' Bartosz Nogala
6' Marcin Podsędek
8' Piotr Kozaczewski
15' Łukasz Kopyś
17' Piotr Kozaczewski
18' Mariusz Malina
28' Dariusz Polańczyk
32' Adrian Wełna
39' Piotr Jakubowski
Zawodnik meczu: Bartosz Zieliński (Nowy nabytek RTV pokazał się z bardzo dobrej strony. Chociaż sam nie trafił do bramki rywali to brał udziałprzy kilku golach kolegów.)
Zawodnicy RTV Euro AGD w tym sezonie nie zaznali jeszcze smaku porażki. Mało tego, ekipa Piotra Jakubowskiego również nie miała okazji do fetowania zwycięstwa. Po dwóch remisach z rzędu a przede wszystkim dobrym meczu z mistrzowskim WSOWL I przyszedł czas na beniaminka, chęć zgarnięcia trzech oczek w starciu z Lex Pistols była znacząca dla poprawy nastroju w drużynie. RTV wciąż bez nominalnego bramkarza, po raz kolejny miedzy słupkami ujrzeliśmy Błażeja Stopkę. Lex przystąpił do zawodów osłabiony brakiem Biernata oraz Paukszta. Ten drugi pojawił się ostatecznie na placu gry ale dopiero po 7 minutach od pierwszego gwizdka, gdy trzeba było już gonić wynik bowiem zawodnicy Euro AGD w 6 minucie spotkania wyszli na prowadzenie, dośrodkowanie Kozaczewskiego wykończył wówczas Marcin Podsędek. Gdy na placu gry pojawił się wspomniany wcześniej Paukszt obraz gry nie uległ zmianie, zespół RTV nadal dominował na boisku, w 8 minucie meczu Jakubowski i spółka podwyższyli prowadzenie, z podania Wełny skorzystał kapitan, Piotr Kozaczewski. Lex Pistols wyglądał na kompletnie zaskoczonych takim obrotem sprawy, ekipa Kreja nie przypominała zespołu z ubiegłego sezonu oraz z pierwszych spotkań tej edycji gdzie w linii ataku brylował sam kapitan. Ku zaskoczeniu licznej widowni, całkowicie oddali pole gry rywalowi. W 15 minucie spotkania było już 3:0, piłka wylądowała w polu karnym Pistolsów i dość przypadkowo została wybita prosto pod nogi Łukasza Kopysia, ten stojąc tuż przy linii bocznej pola karnego strzelił pewnie w środek bramki. Dwie minuty później swoją drugą bramkę w meczu zdobył Kozaczewski, tym razem wykorzystał podanie Kopysia i uderzył piłkę kolanem a futbolówka przelobowała bramkarza. SKapitan RTV na minutę przed końcem pierwszej połowy dokładnym podaniem obsłużył Mariusza Malinę, obrońca Euro AGD trafił do pustej bramki. Do przerwy ekipa "Dzidka" prowadziła 5:0. W drugiej części spotkania zawodnicy RTV nieco się rozluźnili, brak koncentracji spowodował, że rywal stworzył sobie dwie dobre okazje bramkowe, na szczęście miedzy słupkami stał Stopka i w fantastycznym stylu powstrzymał groźne strzały Kubiaka oraz Nogali. Zespół Jakubowskiego do okresie chaotyczniej gry wrócił na właściwe tory, w 28 minucie Zieliński rozegrał koronkową akcję zakończoną celnym trafieniem Darka Polańczyka. Cztery minuty później po raz pierwszy w meczu na listę strzelców wpisał się Adrian Wełna, który dobił piłkę zmierzającą już do bramki po fantastyczniej podcince Kopysia. Lex Pistols na pięć minut przed końcem wreszcie znalazł receptę na pokonanie Stopki, piłka po strzale Bartosza Nogali wylądowała w samym okienku bramki. W przedostatniej minucie meczu swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył "menago" RTV,  Piotr Jakubowski, popularny Dzidek strzelił gola piętką po podaniu Zielińskiego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:1 co było zaskoczeniem dla wielu sympatyków naszych rozgrywek. RTV zapewnie będzie chciało pójść za ciosem i pokonać następnego rywala, ich przeciwnikiem będą rozbite ostatnio Kuźniki. Podopieczni Maksymiliana Kreja w następnym meczu zmierzą się z dobrze znaną im Wielką Niewiadomą.