tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL I 11 +25 29
2 . OKS Sokół Wrocław 11 +25 27
3 . RTV Euro AGD 11 +19 20
4 . FC Moose 11 +2 18
5 . Blitz Wrocław 11 +2 16
6 . Kuźniki 11 -2 15
7 . Wielka Niewiadoma 11 -3 14
8 . djSHOP.PL 11 -5 13
9 . Lex Pistols 11 -11 13
10 . WSOWL II 11 +0 12
11 . FC Velicante Wrocław 11 -27 5
12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
17.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
FC Moose
WSOWL II
2 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Piędzioch, Leib, Nowak, Lewalski, Radota, Wójcik, Kublik
Skład: Hajdamowicz, Świątek, Stencel, Knap, Dębiński, Rumak, Grzesiuk, Diakowski, Boniecki
6' Adrian Kublik
34' Kamil Nowak
4' Mateusz Dębiński
24' Karol Knap
30' Adrian Hajdamowicz
Zawodnik meczu: Karol Knap (Stwarzał największe zagrożenie pod bramką przeciwnika, zdobył jedną z dwóch bramek dla WSOWL II)
Druga drużyna wojskowych z meczu na mecz robi coraz większe postępy, po wpadce z inauguracyjnego spotkania nie ma już śladu w psychice zawodników. Ekipa dowodzona przez Mateusza Dębińskiego rozpączeła prawdziwy szturm na Superligę i w każdym spotkaniu są sprawcami mniejszej lub większej niespodzianki. Po odebraniu puntków Wielkiej Niewiadomej i ograniu miejscowych Kuźnik przyszedł czas na byłego mistrza FC Moose. Popularne "Łosie" do rywalizacji z młodą drużyną WSOWL przystąpiły z kompletem punktów. Lepiej w mecz wszedł zespół Wojskowych, już 4 minucie piłka po strzale z dystansu Mateusza Dębińskiego wylądowała tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Piechnika. Na wyrównianie kibice czekali zaledwie dwie minuty, dośrodkowanie Lewalskiego z boczego sektora boiska na bramkę zamienił nowy nabytek FC Moose, Adrian Kublik. Dalsze minuty spotkania to ostra i zacięta walka w środkowej strefie boiska, obie ekipy wiedziały, że gra w daleszej fazie meczu będzie nabierała rumieńców i nikt nie będzie odstawiał nogi. W 15 minucie bliski zdobycia bramki był Radota, jego strzał zza pola karnego w pięknym stylu obronił jednak Piotr Rumak. Pierwsza odsłona po zaciętnej walce zakończyła się remisem 1:1. Drugą cześć zawodnów  również dobrze rozpoczęli wojskowi, w 24 minucie najlepszy strzelec zespołu, Karol Knap oddał strzał zza pola karnego i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Dwie minuty później Knap ponownie stanął przed szansą na zdobycie bramki lecz przegrał pojedynek sam na sam ze Zbyszkiem Peichnikiem. W 30 minucie obu drużynom puściły nerwy, niepotrzebny faul Hajdamowicza na Nowaku sprawił, że na boisku zapanowała przepychanka miedzy zawodnikami, rozjemca zawodów, sędzia Kut bardzo szybko załagodził sytuację a Hajdamowicza odesłał na ławkę kar. W 34 minucie "Łosie" doprowadziły do remisu, gola strzelił Kamil Nowak. Do ostatniej minuty trwała zacięta walka o trzy punkty, w ostatnich sekundach dwie kluczowe piłki zmarnował Knap, najpierw trafił prosto w Piechnika a przy próbie dobitki posłał futbolówkę tuż obok dalszego słupka. Mecz zakończył się remisem 2:2 co na pewno ucieszyło inne drużyny, które myślą o podium w tym sezonie. Wojskowi w następnym meczu zagrają derby z WSOWL I natomiast FC Moose podejmą djSHOP.PL

Fotogaleria z meczu

autor: Adrian Miedziński