tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Boty 11 +32 26
2 . Inss-Pol 11 +44 25
3 . KS Znajomi Sędziego 11 +33 25
4 . Old Blue Angels 11 +8 22
5 . Team Warka Wrocław 11 +20 18
6 . Astech 11 +10 18
7 . Visionica Team 11 +5 18
8 . Fulanito 11 +0 16
9 . Inter WFC 11 -15 9
10 . Brak Sponsora 11 -28 6
11 . Rewelacja Sezonu 11 -44 4
12 . Czarny Byk 11 -65 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
29.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Czarny Byk
Brak Sponsora
1 : 3
( 1 : 3 )
Skład: Lenartowicz, Owczarek, Matuszny, Jurczak, Mazurkiewicz, Kwiecień, Kipigroch, Kulawiak, Żurawski
Skład: Cieślak, Szczepański, Rosołowicz, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Grynienko, Chmiel, Czarnecki, Święcicki
9' Bartłomiej Kipigroch
14' Bartłomiej Kipigroch
17' Bartłomiej Kipigroch
18' Paweł Gorazdowski
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kipigroch (Bartek zdobył wszystkie trzy bramki dla Braku Sponsora, na wyróżnienie zasługuje również autor trzech asyst, Przemysław Matuszny.)
O mały włos nie doszłoby do tego spotkania. Ostatni w tabeli, Czarny Byk oddał w tym sezonie już jedno spotkanie walkowerem i zapowiadało się, że również Brak Sponsora zgarnie łatwe trzy punkty bez walki. "Byki" uzbierały skład długo po czasie ale po porozumieniu się obu stron, mecz został rozegrany ale trwał zaledwie 1 x 25 minut (bez przerwy). Brak Sponsora nie chciał zgarniać darmowych punktów.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania. Obie drużyny w komplecie.
2' Tomasz Owczarek broni strzał Sylwestra Głuszka a po chwili przenosi nad poprzeczką strzał Bartka Rosołowicza ! Było groźnie !
5' Brak Sponsora ciśnie rywala ale na razie bezskutecznie.
9' (0:1) - Zabójcza kontra Czarnego Byka, ku zdiwieniu zebranej publiczności outsider wychodzi na prowadzenie. Akcję środkiem boiska poprowadził Bartek Kipigroch, zagrał na lewo do Matusznego a ten idealną wrzutką w pole karne oddał ją Kipigrochowi. Napastnik "Byków" strzałem z głowy pokonał Marka Chmiela.
11' Idealna okazja dla Czarnego Byka na podwyższenie rezultatu ! Ryszard Kwiecień jednym zwodem minął Kaziurę ale chcąc oddać strzał machnął się i akcja zakończyła się niepowodzeniem.
12' Kipigroch wpadł z piłką w pole karne, mógł wycofać do Matusznego ale zdecydował się na strzał. Jak Chmiel to wybronił wie pewnie tylko on sam !!!
13' Brak Sponsora zdziwiony takim obrotem sprawy również przeprowadza groźną akcję. Strzał Leszka Szczepańskiego wyśmienicie broni jednak Tomek Owczarek.
14' (0:2) - Kolejna zabójcza kontra "Byków" ! Matuszny do Kipigrocha i Brak Sponsora przegrywa już dwiema bramkami.
16' Brak Sponsora jest w szoku. Mógł zgarnąć łatwe trzy oczka, zdecydował się jednak na grę i przegrywa. Okazję do zdobycia kontaktowego gola przerywa Michał Lenartowicz, który wybija piłkę zmierzającą do pustej bramki "Byków" !
17' (0:3) - Coś niesamowitego !!! Trzecia groźna kontra i trzeci gol dla ekipy Rafała Wolana ! Ponownie w głównej roli wystąpili Przemysław Matuszny i Bartek Kipigroch !
18' (1:3) - Ależ emocje, kontra Braku Sponsora... Paweł Gorazdowski dostaje piłkę z głębi pola i znajduje się sam na sam z Owczarkiem. Bramkarz Czarnego Byka nie ma szans.
19' Kipigroch sam na sam z bramkarzem rywala, niestety podnosi zbyt wysoko piłkę i ta po ramieniu Chmiela wychodzi na rzut rożny.
20' Teraz przed szansą staje Matuszny, wychodzi sam na sam ale wali prosto w bramkarza !
25' - Koniec meczu !

Brak Sponsora nie skorzystał z walkowera i zdecydował się na grę, zamiast 3:0 musiał przyjąć wynik 1:3. Dla Czarnego Byka jest to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Kolejnym rywalem Braku Sponsora będą KS Znajomi Sędziego (warto dodać, że wiele sezonów temu zawodnik BS, Paweł Gorazdwoski był założycielem drużyny o nazwie Znajomi Sędziego, która występowała w naszych rozgrywkach. Był to jednak inny zespół). Czarny Byk zmierzy się z Old Blue Angels.

Fotogaleria z meczu
autor: Marcin Wiktorowski