11.06 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Diakun, Wnuk, Boczar, Pelwecki, Cieśla, Ostrowski, Mazurkiewicz, Janowicz
Skład: Kolęda, Dereń, Turoń, Skrzypecki, Szymczyk, Szpyra, Górniak, Słowicki, Ostropolski
22' Michał Janowicz
28' Michał Janowicz
33' Sławomir Cieśla
37' Michał Janowicz
40' Krzysztof Ostrowski
2' Dariusz Kolęda
17' Dariusz Kolęda
38' Dariusz Kolęda
Zawodnik meczu: Michał Janowicz (Strzelał w najważniejszych momentach dla przebiegu meczu. Na wyróżnienie zasługuje również autor kilku asyst, Jędrzej Diakun oraz Dariusz Kolęda z Futbol.wroclaw.pl)

Futbol.wroclaw.pl w końcówce sezonu włączył się do walki o awans i pojedynek z Elektrotimem miał być kolejnym wygranym co pozwoliłoby podopiecznym Marka Szpyry wskoczyć na fotel wicelidera. Elektrotim nie gra już praktycznie o nic ale z wielką przyjemnością odbiera punkty tym, którzy ich potrzebują.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Elektrotim zaczyna w sześcioosobowym składzie, w bramce staje napastnik - Sławomir Cieśla.
2'   (1:0) - Futbol.wroclaw.pl wykorzystuje przewagę jednego gracza. Płaskim strzałem z ostrego kąta, Cieślę pokonuje Darek Kolęda.
4' Dariusz Kolęda przecina wrzutkę Łukasza Wnuka w pole karne do Jędrzeja Diakuna.
6' - Spóźniony Waldemar Boczar zmienia w bramce Cieślę.
10' Gra robi się coraz bardziej wyrównana.
15' Boczar broni groźny strzał Andrzeja Górniaka z prawego sektora pola karnego.
17'   (2:0) - Idealne podanie Górniaka na bramkę zamienia Dariusz Kolęda !
19' Fenomenalna interwencja Michała Turonia !!! Piłka po strzale Jędrzeja Diakuna odbiła się od jednego z obrońców i zmyliła bramkarza Futbolowców ale ten w ostatniej chwili sparował futbolówkę na rzut rożny !
20' Turoń ratuje Damiana Ostropolskiego przed strzeleniem "swojaka" !
20' - Koniec pierwszej części spotkania.
22'   (2:1) - Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu Elektrotimu ! Sławomir Cieśla wrzuca piłkę z prawego skrzydła a Michał Janowicz atomowym strzałem pakuje ją do bramki !
25' Po wrzutce Derenia, niegroźny strzał z głowy oddaje Ostropolski.
26' Groźna kontra Elektrotim-u, Janowicz pędzi do prostopadłego podania ale Turoń wychodzi z bramki i ubiega napastnika rywali.
28'   (2:2) - Michał Janowicz wykorzystuje nieporozumienie w obronie Futbolowców pomiędzy Kolędą a Turoniem.
30' Mocny strzał rosłego Łukasz Wnuka ale Turoń pewnie broni !
33'   (2:3) Jarosław Pelwecki wykłada piłkę Sławkowi Cieśli, ten dokłada nogę i piłka w siatce ! Elektrotim obejmuje prowadzenie !
35' Jędrzej Diakun wrzuca piłką w pole karne, Janowicz oddaje niecelny strzał z głowy.
37'   (2:4) - Kolejne, świetne podanie Diakuna i fantastyczny gol Michała Janowicza ! Turoń rzucił się ale nie sięgnął piłki !
38' Krzysztof Dereń uderza z ostrego kąta, Janowicz wyręcza bramkarza i wybija piłkę na rzut rożny
38'   (3:4) - Do podania Derenia z rzutu rożnego nabiega Dariusz Kolęda i strzałem z głowy lokuje piłkę w okienku bramki Elektrotim-u.
39' Po raz kolejny Diakun popisuje się dokłądnym podaniem, tym razem zaadresował je do Krzysztofa Ostrowskiego, który wykończył je niecelnym strzałem zza pola karnego.
39' Jarosław Pelwecki marnuje podanie Diakuna trafiając prosto w bramkarza Futbolowców.
40'   (3:5) - Nadzieje podopiecznych Marka Szpyry na przynajmniej jeden punkt z tego meczu pękły jak bańka mydlana ! Pelwecki podaje do Krzysztofa Ostrowskiego a ten na raty wpycha piłkę do bramki Turonia !
40' - Koniec meczu.

Elektrotim skomplikował mocno Futbolowcom plany w sprawie awansu do 1 ligi, teraz ekipa Szpyry bez parcia na wynik może skupić się na kolejnym meczu gdzie ich rywalem będzie inny kandydat do awansu, FC Silesian.