03.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
3 : 1
( 2 : 0 )
Skład: Olejnik, Krzyżanowski, Nowak, Hnatkiewicz, Rynkowski, Hamanowicz, Krzyżanowski, Hummel, Mielcarski
Skład: Antoniak, Koziołkiewicz, Jankowski, Sokołowski, Adamczyk, Jankowski, Kupczak, Bieniara, Radzimowski, Kędzior, Armatys
40' Michał Hnatkiewicz (Rzut karny)
1' Paweł Armatys
7' Adrian Adamczyk
28' Łukasz Radzimowski
39' Damian Kędzior
Zawodnik meczu: Paweł Armatys (Bardzo często nękał bramkarza rywali, swój dobry występ udokumentował jedną bramką. )
Zawodnicy Damiana Nowaka stają przed bardzo trudnym zadaniem, ich rywalem jest obecny lider drugiej ligi młoda drużyna wojskowych. Debiutant w lidze Wrocbal ogrywając Misie będzie mógł powoli mrozić szampany bowiem awans będzie na wyciągnięcie ręki.

1' - Pierwszy gwizdek w tym meczu.
1'  (1:0) - Kapitalne rozpoczęcie spotkania ! Paweł Armatys wyłuskał piłkę Damianowi Nowakowi i oddaje mocny strzał w krótki róg, stojący miedzy słupkami Adam Rynkowski spóźnił się z interwencją i piłka wpada do siatki.
3' Damian Nowak próbuje odkupić swoje winy, tym razem jego strzał z dystansu przelatuje wysoko nad poprzeczką.
5' Troskliwe Misie mocno pracuje w defensywie, młodziesz z WSOWL III nie schodzi z ich połowy.
7'  (2:0) - Adrian Adamczyk podwyższa prowadzenie, strzela z woleja po podaniu Mateusza Jankowskiego.
9' Wyśmienita parada bramarza WSOWL III Mateusza Antoniaka ! Rzut rożny wykonał Łukasz Krzyżanowski piłka spadła prosto na głowę Krzysztofa Olejnika, strzał pomocnika Troskliwych Misiów golkiper sparował na rzut rożny.
12' Rozklepana obrona Troskliwych Misiów, ostatecznie strzał Pawła Armatysa blokuje nogami Damian Nowak.
15' Kontra Troskliwych Misów, zawodnicy wyszli 3 na 1, niestety Marcin Krzyżanowski niedokładnie podał do kolegi i cała akcja zakończyła się fiaskiem.
18' Adrian Adamczyk strzela z dystansu bardzo niecelnie.
20' - Koniec pierwszej połowy. Troskliwe Misie stawiają dzielny opór faworytowi do awansu.
23' Troskliwe Misie stanęły przed szansą zdobycia bramki kontaktowej, indywidualny rajd Michała Hnatkiewicza ostatecznie powstrzymali obrońcy WSOWL III.
25' Kolejna okazja dla Troskliwych, tym razem Hnatkiewicz nie dostrzegł w polu karnym lepiej ustawionego kolegi, cała sytuację wyjaśnili obrońcy wojskowych.
28'  (3:0) - Szybka kontra wojskowych, ostatecznie Grzegorz Jankowski wykłada piłkę do pustej bramki Łukaszowi Radzimowskiemu. Niewykorzystane okazje Troskliwych mają bolesny skutek.
32' Adrian Adamczyk stanął przed szansą zdobycia kolejnej bramki, niestety napastnika wojskowych w ostatniej chwili ubiegł wychodzący z bramki Adam Rynkowski.
35' Kolejne dobre wyjście z bramki Rynkowskiego, trzeba przyznać że bramkarz Misiów mimo iż wpuścił trzy bramki robi wszystko żeby nie padły kolejne. Tym razem golkiper wyprzedził Pawła Armatysa.
37' Długie podanie do Tomasza Hummela, ostatecznie Tomek nie sięgnął piłki i cała akcja poszła na marne.
39' - Damian Kędzior nieprzepisowo powstrzymuje w polu karnym Michała Hnatkiewicza, sędzia bez wachania wskazuje na rzut karny i pokazuje zawodnikowi wojskowych żółtką kartkę.
40'  (3:1) - Michał Hnatkiewicz pewnym strzałem z rzutu karnego zdobywa honorową bramkę.

Troskliwe Misie zagrał całkiem przyzwoite zawodny, zespół mimo iż przegrał postawił wojskowym ciężkie warunki. W następnym spotkaniu ich rywalem będzie Wratislavia-Bio. WSOWL III kolejny mecz zagrają z Futbol.wroclaw.pl. Jeżeli wojskowi ograją futbolowców będą pewni awansu do pierwszej ligi.