28.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
( 2 : 1 )
Skład: Foltynowicz, Pudlik, Apicionek, Szymański, Fornal, Sieradzki, Puńko, Stachyra, Sieradzki
Skład: Kolęda, Turoń, Skrzypecki, Szymczyk, Szpyra, Skrzypecki, Górniak, Ostropolski
18' Rafał Sieradzki
3' Damian Ostropolski
8' Mateusz Skrzypecki
Zawodnik meczu: Damian Ostropolski (Strzelił pierwszą bramkę oraz miał spory udział przy kolejnym trafieniu. Wprodzadzał w szeregi futbolowców dużo spokoju.)
Patrząc na tabelę drugiej ligi można wnioskować, że drużyna dowodzona przez Marka Szpyrę wciąż jeszcze ma o co grać. Futbol.wroclaw.pl ma przecież teoretyczne szanse na awans. Aby nadzieje zostały przedłużone, trzeba bezapelacyjnie wygrać z Best-Com. Rywal gra już o przysłowiową "pietruszkę" więc presja wyniku będzie mniejsza a co za tym widzie, na pewno spokój w rozegraniu. Futbol.wroclaw.pl kolejny raz bez bramkarza, miedzy słupkami stanął ten na którego zawsze można liczyć a mianowice Michał Turoń.

2' Jakub Fornal z najbliższej odległości trafia w słupek ! Orange bez gola.
3' (1:0) - Niewykorzystane okazje lubią się mścić, Damian Ostropolski strzela zza pola karnego, Foltynowicz zmuszony jest do wyciągnięcia piłki z siatki.
6' Mimo iż Futbol.wroclaw.pl trafił do siatki i prowadzi to na boisku panuje chaos. Żadna ze stron nie potrafi uspokoić emocji.
8'  (2:0) - Akcję rozpoczął Damian Ostropolski, przebiegł z piłką kilka metrów i zagrał do Roberta Skrzypeckiego, ten odgrywa do stojącego tuż przed polem karnym brata, Mateusz Skrzypecki strzela precyzyjnie tuż przy słupku !
12' Ostropolski prostopadłym podaniem uruchamia Górniaka, niestety popularny "Tygrys" nie zdołał opanować piłki i cała akcja zakończyła się fiaskiem.
15' Kolejne świetnie podanie Ostropolskiego i kolejne złe przyjęcie Górniaka. Gdyby Andrzej przyjął piłkę byłby sam na sam z Foltynowiczem.
17' To powinna być bramka  ! Jacek Puńko zagrywa do Fornala ten dośrodkowuje w pole karne a stojacy metr przed pustą bramką Rafał Sieradzki posyła futbolówkę nad poprzeczką !
18'  (2:1) - Kolejna trójkowa akcja, Fornal zagrywa do Puńko a ten z pierwszej piłki oddaje do Rafała Sieradzkiego, napastnik Best-Com przyjmuje futbolówkę mija obrońce i uderze w kierunku bramki, piłka od słupka wpada do siatki.
22' Rafał Sieradzki zagrywa do Fornala, Jakub oddaje mocny strzał zza pola karnego, piłka przelatuje nad poprzeczką.
25' Damian Ostropolski zagrywa do stojącego na końcowej ligi Andrzej Górniaka, niestety napastnik Futbol.wroclaw.pl zamiast podać do lepiej ustawionych braci Skrzypeckich zdecydował się na strzał i trafił tylko w boczną siatkę.
29' Jakub Fornal precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego, wspaniałą interwencja popisał się Michał Turoń, wybił piłkę nogami na rzut rożny.
32' Best-Com Orange ciągle przebywa na połowie rywala, za wszelką cenę próbuje doprowadzić do remisu.
33' Jedna z nielicznych kontr Futbolowców, piłka po strzale zza pola karnego Mateusza Skrzypeckiego przelatuje obok słupka.
34' Robert Skrzypecki strzela z dystansu i trafia w poprzeczkę !
36' To była kluczowa akcja meczu ! Sędzia Miedziński zastosował przywilej korzyści, Puńko podaje na wolne pole do Łukasza Sieradzkiego, młody zawodnik Best-Com przegrywa pojedynek z Turoniem.
38' Strzał Rafała Stachyry z dystansu przelatuje obok słupka.
40' Koniec meczu.

Futbol.wroclaw.pl strzelił bardzo szybko dwie bramki co ułatwiło im grę. Zespół Marka Szpyry po tym zwycięstwie ciągle ma szanse na włączenie się do walki o awans. Ich kolejnym rywalem będzie DSW Team. Best-Com Orange kolejny mecz zagra z Geostandard Wrocław.