15.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kroma, Łagożny, Szczygieł, Szatkiewicz, Szatkiewicz, Mróz, Mróz, Żuk, Karpiński, Błasiak
Skład: Antoniak, Rudnicki, Tafelski, Koziołkiewicz, Szafarski, Jankowski, Sokołowski, Adamczyk, Stańkowski, Jankowski, Klich, Bieniara, Radzimowski, Kędzior, Sobczyk, Armatys
23' Jacek Żuk
40' Jacek Żuk
3' Mateusz Antoniak
5' Adrian Adamczyk
34' Łukasz Radzimowski
36' Adrian Adamczyk
39' Damian Kędzior
Zawodnik meczu: Adrian Adamczyk (Rozkręcał większość akcji ofensywnych wojskowych, swój występ udokumentował dwoma bramkami)
Najmłodsza drużyna wojskowych idąc śladami starszych kolegów kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Po wpadce z pierwszego meczu śladu już nie ma. WSOWL III starcie z Prosiakami traktuje jako kolejną przeszkodę którą trzeba poprostu pokonać. Rywal już nie raz pokazał klasę i pokazał wszystkim niedowiarką że grać w piłkę potrafi.

3' - dośrodkowanie w pole karne Jacka Żuka, tuż za polem karnym bramkarz WSOWL III, Mateusz Antoniak zatrzymuje piłkę ręką. Sędzia Andrzej Malec słusznie pokazuje czerwoną kartkę. Wojskowi grają w osłabieniu przez pięć minut. Między słupkami staję drugi golkiper Dominik Rudnicki.
6' (1:0)- Wojskowi mimo iż grają w osłabieniu wychodzą na prowadzenie, bramkę zdobył Adrian Adamczyk. Napastnik WSOWL III strzelił do bramki po tym jak Kroma odbił futbolówkę po strzale kolegi z zespołu wojskowych
8' Wojskowi uzupełniaj skład.
10' dwójkowa akcja wojskowych, Adamczyk do spółki z Sokołowskim przeprowadzają groźną kontrę, niestety ten drugi fatalnie pudłuje będąć w dobrej sytuacji.
13' rzut wolny dla Prosiaków, Jacek Żuka strzela mocno i precyzyjnie, piłkę z wielkim trudem łapie Rudnicki.
15' Prosiaki nie mogą wyjść z własnej połowy, wojskowi bazując głównie na sile fizycznej przewyższają Prosiaków pod każdym względem.
18' Okres dość chaotycznej gry z obydwu storn, wojskowi mimo iż mają optyczną przewagę nie potrafią znaleść recepty na pokonanie Łukasz Kromy.
20' Koniec pierwszej części zawodów.
23' - Jacek Żuk ukarany żółtką kartką za przeszkadzanie przeciwnikowi który chciał wznowić grę.
26' Adrian Adamczyk fatalnie pudłuje w zamieszaniu podbramkowym.
29' dośrodkowanie w pole karne wojskowych, Jacek Żuk strzałem z piątki próbuje zaskoczyć golkipera, niestety strzał niecelny.
34'  (2:0) - Aleksander Stankowski dośrodkowuje w pole karne, najsprytniej w polu karnym zachował się Łukasz Radzimowski który pakuje futbolówkę obok bezradnego Kromy.
36'  (3:0) - Adrian Adamczyk strzela zza pola karnego, piłka wpada do siatki obok bezradnego Kromy
39'  - Jacek Żuk wychodzi na czystą pozycje i zostaje faulowany przez Damiana Kędziora, sędzia Andrzej Malec bez wachania pokazuje czerwoną kartkę. Nie ma wątpliwości, kartka jak najbardziej zasłużona. Sędzia dyktuje rzut wolny na tuż przy linii pola karnego.
40'  (3:1) - perfekcyjnie wykonany rzut wolny przez Jacka Żuka ! Piłka laduje w okienku brami wojskowych. Koniec meczu.

WSOWL III pokazali Prosiakom ich miejsce w szeregu, młody zespół wojskowych bez wątpienia jest murowanym kandydatem do awansu. W następnym spotkaniu zespół WSOWL III zagra z Elektrotim. Obrońca wojskowych, który został ukarany czerwoną kartką, Damian Kędziora będzie musiał pauzować jedno spotkanie. Natomiast Mateusz  Antoniak za otrzymaną, czerwoną kartkę na samym początku spotkania odbył już karę podczas tego właśnie meczu. Bramkarz został ukarany za zagranie piłki ręką a nie za jakąś złośliwość w stosunku do rywali więc nie będzie musiał pauzować w kolejnym meczu. Prosiak w kolejnym spotkaniu zagrają z Troskliwymi Misiami.