15.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 13
( 0 : 8 )
Skład: Marek, Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Szczurek, Głodek, Biedziński, Mońko, Szczurek, Gawron, Urban, Hibner
Skład: Piech, Bednarek, Michułka, Kasprowiak, Bartosik, Majewski, Prejbisz
3' Krzysztof Szczurek
4' Piotr Szczurek
10' Piotr Szczurek
12' Piotr Szczurek
13' Marek Gawron
15' Marek Gawron
18' Piotr Szczurek
20' Krzysztof Szczurek
26' Marek Gawron
29' Piotr Szczurek
35' Kamil Mońko
37' Marek Gawron
40' Mariusz Szczurek
24' Jakub Majewski
40' Paweł Bartosik
Zawodnik meczu: Piotr Szczurek (Prawdziwy lis pola karnego, prawie każdy swój kontakt z piłką zamieniał na bramkę. )

Drużyna Mariusza Szczurka aby myśleć o awansie na zaplecze Superligi musi poradzić sobie z borykającą się po dnie ligowej stawki ekipą Wratislavi-Bio. Czołówka wciąż wygrywa więc Wrocławianie muszą wziąść się w garść i zacząć systematycznie gromadzić punkty.

2' Pierwsze koty za płoty. Mariusz Szczurek podaje na wolne pole do Piotrka Szczuraka, ten będąc w dokodnej sytuacji strzela wysoko nad bramką.

3' (0:1) - Piotr Szczurek w tempo zagrywa miedzy dwóch obrońców, nadbiegający Krzysztof Szczurek uderza w długi róg bramki. Kapitalne rozpoczęcie spotkania.

4'  (0:2) - Mariusz Szczurek zagrywa piłkę do stojącego tuż przy linii końcowej Piotra Szczurka, napastnik niemal że z zerowego kąta podwyższa wynik spotkania.

6' Trójkowa akcja Geostandardu Wrocław, niestety Kamil Mońko zdecydował się na strzał zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi. Piłka pada łupem bramkarza.

8' Fenomenalna interwencja Preibisza, bramkarz wybija futbolówkę na rzut rożny po strzale z powietrza Iwaszkiewicza.

10'  (0:3) - szybkie wznowie gry z autu przez Mariusza Szczurka , piłkę w polu karnym przyjmuje Piotrek Szczurek i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.

11' Wreszcie doczekaliśmy pierwszej akcji Wratislavi-Bio, Mateusz Michułka strzela z bocznego sektora boiska, piłka odbija się od nogi Majewskiego i trafi w słupek bramki strzeżonej przez Daniela Marka.

12'  (0:4) - niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła, Piotr Szczurek strzela z narożnika pola karnego w długi róg bramki. Napastnik Geostandardu Wrocław kompletuje hat-trika.

13'  (0:5) - Kamil Mońko dośrodkowuje w pole karne, piłkę ze stoickim spokojem przyjmuje Marek Gawron i z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.

15'  (0:6) - Dwójkowa akcja Geostandardu Wrocław, Wojciech Urban wykłada piłkę przed pole karne Markowi Gawronowi który strzela tuż przy słupku.

16' Druga akcja podbramkowa Wratislavii, Piech podaje do Majewskiego ten niestety fatalnie pudłuje będąć w doskonałej sytuacji.

17' Krzysztof Szczurek idealnie wypatrzył w nadbiegającego w pole karne Wojtka Urbana, atomowy strzał obrońcy Wrocławian przelatuje nad poprzeczką.

18'  (0:7) - Mariusz Szczurek podaje do Piotrka Szczurka który nie ma problemów z trafieniem do pustej bramki.

19' Paweł Bartosik strzela z dystansu, piłkę w ostatniej chwili miedzy nogami zatrzymuje Daniel Marek.

20'  (0:8) - Krzysztof Szczurek uderza zza pola karnego, piłka po rykoszecie wpada do siatki. Koniec pierwszej cześci meczu.

22' Piotr Piech strzela zza pola karnego piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką.

24'  (1:8) - Od początku pierwszej częśći Wratislavia-Bio przycisnęła rywala. Paweł Bartosik solowym rajdem mija dwóch rywali i w ostatniej chwili podaje do samotnie stojącego Jakuba Majewskiego, napastnik Wtatislavii trafia do siatki obok rozpaczliwie rzucajacego się bramkarza.

25' Bartosik podaje Piecha, Piotrek uderza zza pola karnego i z wielkim trudem Marek chwyta futbolówkę.

26'  (1:9) - Jacek Biedziński prostopadłym podaniem wypuszcza Marka Gawrona sam na sam z bramkarzem, napastnik Geostandard strzela w krótki róg i podwyższa prowadzenie.

29'  (1:10) - Trójkowa akcja rodziny Szczurków, piłka jak po sznurku wędruje od nogi do nogi. Mariusz zagrywa do Krzysztofa ten do Piotrka i król strzelców ligi halowej umieszcza futbolówkę w bramce.

30' Piotrek ma wyraźna chęć sięgnięcia po koronę króla strzelców w sezonie wiosennym, tym razem jego strzał zza pola karnego broni bramkarz.

33' Hibner zagrywa do Mońko, Kamil próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem z przewrotki. Próba niestety nieudana.

34 Kąśliwy strzał z dystansu Hibnera, piłka o milimetry mija lewy słupek bramki.

35' (1:11) - Marek Gawron zagrywa piłkę na wolne pole do Kamila Mońko, napastnik Geostandard popędził sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem w środek bramki zdobywa swoją pierwszą bramkę w meczu.

37'  (1:12) - Trójkowa akcja Biedziński, Piotr Szczurek, Gawron kończy się strzałem do pustej bramki tego ostatatniego.

38' Piotrek Szczurek wykłada futbolówkę jak na tacy Urbanowi niestety obrońca Geostandardu nie trafia do pustej bramki.

39' Piotrek Szczurek strzela zza pola karnego i trafia w poprzeczkę !!!

40'  (1:13) - Mariusz Szczurek strzela zza pola karnego prosto w środek bramki, piłka wpada do siatki obok leżącego bramkarza.

40'  (2:13) - Majewski strzela zza pola karnego, piłkę odbija Marek prosto pod nogi Pawła Bartosika, ten strzela tuż przy słupku. KONIEC.

Geostandard Wrocław zdemolował podopiecznych Piotra Piecha. Drużyna Piotra nie miała żadnych atutów by przeciwstawić się groźnemu rywalowi. Wrocławianie wygrali drugi mecz z rzędu i tera czeka ich bardzo ciężkie zadanie, kolejnym rywalem będzie lider ACN FC . Wratislavia-Bio w następnym meczu zagra z PKS Augustyn.