09.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
2 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Olejnik, Krzyżanowski, Nowak, Hnatkiewicz, Hamanowicz, Hummel, Wojewódka, Mielcarski
Skład: Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Głodek, Biedziński, Mońko, Szczurek, Gawron, Urban, Wysocki
14' Marcin Krzyżanowski
35' Piotr Szczurek (Gol samobójczy)
39' Michał Hnatkiewicz
7' Marek Gawron
34' Stanisław Iwaszkiewicz
38' Tomasz Hummel (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Marek Gawron (Mimo porażki jego drużyny, to właśnie Marek był najaktywniejszym zawodnikiem meczu rozgrywanego w fatalnych warunkach atmosferycznych. Zdobył też jedną z bramek dla Geostandardu.)
Mecz pomiędzy Troskliwymi Misiami a Geostandardem został rozegrany w fatalnych warunkach atmosferycznych. Z nieba lało się kaj z wiadra a na boisku w kilku miejscach zalegała woda, zawodnicy zdecydowali się jednak na walkę o punkty i nawet przez moment nie planowali przerywać spotkania.

1' Rozpoczęcie spotkania, piątka Troskliwych przeciwko armii Geostandardu, obie drużyny bez nominalnych bramkarzy.
3' Misie uzupełniają skład, po pojawieniu się spóźnionych: Hummela oraz Olejnika grają już w siódemkę.
5' Mariusz Szczurek po podanie Piotra Szczurka posyła piłkę nad poprzeczką bramki rywala.
6' Nad boiskiem znów ulewa, a już wychodziło słońce.
7'  (1:0) - Chwilę po pojawieniu się na boisku wynik spotkania otwiera Marek Gawron !
10' Szansa na wyrównanie ale Damian Nowak uderza nicelnie, tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Tomasza Głodka.
14' (1:1) - Mielcarek podaje z autu do Marcina Krzyżanowskiego a ten pewnym strzałem lokuje piłkę w bramce Geostandardu.
15' Podrażnieni takim obrotem sprawy, zawodnicy Mariusza Szczurka ruszają do ataku, piłka po strzale Gawrona minimalnie mija słupek.
17' Hnatkiewicz pociągnął akcję prawą stroną boiska, uderza po długim rogu ale tylko obok słupka.
20' Koniec pierwszej połowy, ulewa również ustaje.
21' Zaczynamy drugą część spotkania, do ekipy Troskliwych Misiów dołącza mocno spóźniony Wojewódka.
21' Pierwszy atak Geostandardu w tej części spotkania, Gawron wyszedł sam na sam z Hummelem ale bramkarz Troskliwych wygrał ten pojedynek.
27' Michał Hnatkiewicz "objechał" kilku zawodników Geostandardu ale gdy wpadł w pole karne, piłkę odebrał mu Stanisław Iwaszkiewicz.
29' Szansa Geostandardu, Piotr Szczurek oddaje jednak minimalnie niecelny strzał obok słupka
33' Kolejna okazja Hnatkiewicza na zdobycie bramki, kapitan Troskliwych otrzymuje prostopadłe podanie z głębi pola, obraca się się z piłką ale trafia prosto w Głodka.
34' - Stanisław Iwaszkiewicz fauluje wychodzącego na dobrą pozycję Michała Hnatkiewicza. Geostandard zagra przez dwie minuty w osłabieniu jednego zawodnika.
35' (1:2) - Troskliwe Misie wykorzystuję grę w przewadze, strzał w kierunku bramki rywala oddaje Marcin Krzyżanowski, piłka odbija się od Piotra Szczurka, zmienia kierunek i wpada do bramki !
38' (2:2) - Misie również strzalają sobie samobójczego gola ! Piłkę z własnej połowy, w pole karne rywala wrzucił Wojciech Urban, brak komunikacji pomiędzy Hamanowiczem i Hummelem i bramkarz Troskliwych wrzuca sobie piłkę do własnej bramki chociaż interweniuje w narożniku pola karnego (!)
39' (2:3) - Troskliwym udaje się naprawić błąd ! Wojewódka obsługuje dokładnym podaniem Hnatkiewicza, który pakuje piłkę do siatki. Dumny tata zadedykował gola swojemu nowonarodzonemu synkowi, Dawidowi.
40' W końcówce spotkania mogło być 4:2 ale podania Hnatkiewicza nie wykorzystał Łukasz Wojewódka. Po minięciu bramkarza napastnik Troskliwych nie trafił w bramkę.

Już dawno nie rozgrywaliśmy meczu w tak trudnych warunkach, chociaż zasłużony byłby remis to jednak trzy punkty wędrują na konto Troskliwych Misiów. Ich kolejnym rywalem będzie PKS Augustyn, dzień wcześniej Geostandard zagra z Wratislavią-Bio.