07.05 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Foltynowicz, Herman, Pudlik, Apicionek, Szymański, Ratajczyk, Sieradzki, Puńko, Pilch, Stachyra, Sieradzki
Skład: Diakun, Diakun, Wnuk, Tokarek, Bątkiewicz, Boczar, Pelwecki, Ostrowski, Golonka, Janowicz, Cichoński
3' Robert Pudlik
24' Michał Pilch
38' Rafał Stachyra
15' Piotr Cichoński
30' Jarosław Pelwecki
35' Piotr Cichoński
Zawodnik meczu: Piotr Cichoński (Najbarwniejsza postać na boisku, strzelił dwie bramki oraz zaliczył jedną asystę.)
Za nami już kilka ligowych kolejek, tabela grupy A, 2 ligi wciąż jest bardzo spłaszczona i każda z drużyn możę jeszcze sporo w niej namieszać. Starcie debiutantów rozpoczęło kolejny dzień szóstego tygodnia rozgrywek. Obie ekipy pojawiły się w bardzo mocnych składach, jedni i drudzy wciąż liczą na coraz lepsze miejsce w tabeli. Pierwsze minuty meczu przebiegały pod dyktando drużyny dowodzonej przez Jacka Puńko, już w 3 minucie Robert Pudlik wyprodził Best-Com na prowadzenie, po jego strzale po długim rogu Golkiper rywali odprowadził piłkę wzrokiem gdy ta wpadała do siatki. Podrażnieni takim obrotem sprawy zawodnicy Elektrotimu ruszyli do ataku, w okolicach 7 minuty zespół ten stworzył sobie dwie dogodnie okazje bramkowe, strzały Cichońskiego i Jędrzeja Diakuna były jednak bardzo niecelne. W 10 minucie wyśmienitą paradą popisał się bramkarz Best-Com, Wojciech Foltynowicz, który w fenomenalny sposób sparował na rzut rożny strzał Cichońskiego. Do trzech razy sztuka powiada przysłowie, w 15 minucie Piotr Cichoński przeprowadził solowy rajd, minął rywali jak tyczki i skierował piłkę obok rozpaczliwie rzucającego się bramkarza. W końcówce pierwszej połowy szczęście nie dopisało Jackowi Puńko, piłka po jego strzale trafiła tylko w słupek. Do przerwy było więc 1:1. Druga odsłona meczu miała identyczny przebieg jak pierwsza, ponownie jako pierwsi do głosu doszli zawodnicy Best-Com Orange, swoją przewagę nad rywalem udokumentowali bramką w 24 minucie gdy po podaniu Rafała Sieradzkiego na 2:1 strzelił Michał Pilch. Minutę później mogło być już po meczu, niestety Pilch nie był zbyt koleżeński i zamiast podać do lepiej ustawionego Sieradzkiego zdecydował się na strzał a cała akcja zakończyła się fiaskiem. Wraz z upływem czasu gra się nieco zaostrzyła, mnożyły się faule a czystej gry było naprawdę niewiele. W 30 minucie Elektrotim doprowadził do remisu, akcję rozpoczął Cichoński, szybkim dryblingiem minął obrońców Best-Com i w ostatniej chwili wyłożył piłkę Jarosławowi Pelweckiemu, ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. Pięć minut później "Elektryczni" wyszli na prowadzenie, wrzutkę Jędrzeja Diakuna w pole karne fantastycznie zamknął Piotr Cichoński, mocno uderzona piłka z powietrza wylądował pod poprzeczką. W 36 minucie wynik mógł podwyższyć Krzysztof Ostrowskim, piłka po jego strzale o milimetry minęłą słupek. Dwie minuty przed końcem za faul i niesportowe zachowanie żółtą kartką został ukarany Stachyra. Elektrotim grając jednego zawodnika więcej kontrolował wydarzenia na boisku i dowiózł zwycięstwo do końca. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem Elektotim-u 3:2. Best-Com żeby myśleć jeszcze o jakichkolwiek szansach na awans musi zaczął wygrywać, ich następnym rywalem będzie FC Silesian, Elekrotim zmierzy się z DSW Team.