24.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Marek, Król, Iwaszkiewicz, Szczurek, Szczurek, Głodek, Biedziński, Mońko, Szczurek, Gawron, Urban, Hibner
Skład: Żochowski, Łagożny, Szczygieł, Szatkiewicz, Szatkiewicz, Mróz, Domagała, Mróz, Żuk, Dąbrowski, Błasiak
13' Jacek Biedziński
31' Marek Gawron
33' Jacek Biedziński
18' Michał Domagała
38' Jacek Żuk
Zawodnik meczu: Jacek Biedziński (Otworzył wynik spotkania oraz zdobył bramkę, która wniosła dużo spokoju w szeregi ekipy Mariusza Szczurka.)
Prosiaki uniesieni ostatnim zwycięstwem nad Futbol.wroclaw.pl liczyli na kolejną zdobycz punktową. Zadanie było jednak bardzo trudne gdyż Geostandard po dość dobrze przepracowanym okresie zimowym zrobiał kolosalne postępny i uważany jest za czarnego konia obecnych rozgrywek. Dawid Mróz i spółka liczyli, że i tym razem wielkie show zaprezentuje lider zespołu, Jacek Żuk. Napastnik Prosiaków jest w formie jednak zadanie miał bardzo trudne, golkiper przeciwników należy co ścisłej czołówki bramkarzy ligi Wrocbal. Już na początku zawodów Jacek stworzył sobie trzy dogodne okazje bramkowe, najpierw uderzył niecelnie a kilka chwil później Daniela Marka przed utratą bramki uratowali kolejno: słupek oraz obrońca Stanisław Iwaszkiewicz, który wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki. Geostandard po tym jak dał się wyszumieć Prosiakom sam zaczął stwarzać sobie okazje bramkowe, już w 9 minucie Piotr Szczurek pobiegł lewą stroną boiska, będąc tuż przy lini końcowej zagrał w pole karne do nadbiegającego Biedzińskiego, niestety pomocnik Geostandardu nie trafił czysto w piłkę. Minutę później Prosiaki ponownie stanęły przed szansą zdobycia pierwszej bramki, Kroma szybkim wyrzutem uruchomił Żuka, napastnik zobaczył wychodzącego bramkarza rywali i oddał strzał... piłka trafiła w poprzeczkę. Niewykorzystana okazja dość szybko się zemściła, Po dośrodkowaniu Piotra Szczurka z rzutu rożnego, piłka wpadła wprost pod nogi Jacka Biedzińskiego, który bez namysłu strzelił w długi róg bramki, Kroma zmuszony był do wyciągnięcia piłki z siatki. W 15 minucie bliski doprowadznia do remisu był Dawid Mróz, pomocnik po tym jak stracił wiele sił przepychając się z obrońcami oddał zbyt lekki strzał aby móc zagrozić bramkarzowi Geostandardu. Nieudane próby Żuka i Mroza zrekompensował na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Michał Domagała, pomocnik Prosiaków pokonał Daniela Marka strzałem z głowy po dośrodkowaniu Żuka. Do przerwy w pierwszym, środowym meczu drugiej ligi mieliśmy więc remis 1:1. Drugą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy Szczurka, chociaż pierwsi bramkę powinni zdobyć Prosiaki. Rzut z autu wykonywał Żuk, piłka została zacentrowana w pole karne, Marek na chwilę zwątpił czy złapać piłkę, ta trafiła w poprzeczkę i spadła prosto pod nogi Mroza i Błasika, niestety żaden z Prosiaków nie skierował piłki do pustej bramki. Futbolówkę chwycił więc bramkarz Geostandardu i szybkim wyrzutem uruchomił Marka Gawrona, napastnik precyzyjnie strzelił w środek bramki. Trzy minty póżniej padła kolejna bramka dla Geostandardu, po podaniu Piotra Szczurka wynik podwyższył Jacek Biedziński. Mijały kolejne minuty a zawodnicy Mroza ciągle wierzyli w odwrócenie losów spotkania. Ich nadzieję na korzystny wynik przywrócił, na dwie minuty przed końcem meczu, niezawodny Jacek Żuk, pomocnik wykorzystał dobre podanie z głębi pola minął dwóch obrońców i oddał precyzyjny strzał, Marek był bez szans. Ostatnie minuty to rozpaczliwa pogoń Prosiaków, Geostandard pokazał jednak sporo doświadczenia i nie wypuścił trzech punktów z rąk. W następnym spotkaniu ekipa Szczurka zagra z Troskliwymi Misiami natomiast Prosiaki podejmą PKS Augustyn.