tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL III 11 +43 30
2 . ACN FC 11 +19 25
3 . Geostandard Wrocław 11 +24 24
4 . PKS Augustyn 11 +4 17
5 . FC Silesian 11 -7 16
6 . Best-Com Orange 11 +5 15
7 . Futbol.wroclaw.pl 11 -8 12
8 . Elektrotim 11 -11 12
9 . Prosiaki 11 -11 12
10 . Troskliwe Misie 11 -3 11
11 . DSW Team 11 -8 10
12 . Wratislavia-Bio 11 -47 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
22.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
DSW Team
Best-Com Orange
1 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Jurkowski, Torba, Gluma, Mateńczuk, Chrobak, Skupniewicz, Zimny, Ałdaś, Sołtys
Skład: Foltynowicz, Herman, Baranowski, Pudlik, Apicionek, Szymański, Ratajczyk, Sieradzki, Puńko, Pilch, Sieradzki
6' Jędrzej Gluma
18' Maciej Jurkowski
7' Dawid Ratajczyk
Zawodnik meczu: Maciej Jurkowski (Bardzo dobry występ obrońcy DSW. Swoją waleczność i determinację przepłacił złapaniem żółtej kartki.)
Starcie debiutantów było ostatnim spotkaniem poniedziałkowego wieczoru, Best-Com Orange już przed sezonem zapowiadał walkę o awans, niestety w lidze Wrocbal tak łatwo wcale nie jest i promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej trzeba wywalczyć po ciężkim boju. DSW jeszcze w naszych rozgrywkach meczu nie wygrało więc wiadomo było, że do tego spotkania zespół podejdzie z wielkim sercem i zaangażowaniem. Od początku spotkania obie ekipy grało bardzo zachowawczo, żadna ze stron nie chciała za wszelką cenę grać do przodu. Zgromadzeni kibice na pierwszą bramkę czekali zaledwie sześć minut, prowadzenie objął wówczas zespół DSW a bramkę zdobył Jędrzej Gluma, zachowując się bardzo przytomnie pod bramką Foltynowicza dobił strzał kolegi z zespołu. Z prowadzenia zespół cieszył się zaledwie sześćdziesiąt sekund, po rzucie rożnym bramkę wyrównującą zdobył strzałem z głowy Dawid Ratajczyk. Remis nie urządzał żadnej z drużyn i wraz z upływem czasu niepokój wdarł się w szeregi obydwu zespołów, jedni i drudzy próbowali zdobyć kolejną bramkę lecz żadnej ze stron ta sztuka się nie udała. Dobrą okazję na objęcie prowadzenie zmarnował Best-Com, po żółtej kartce dla Jurkowskiego w 18 min. zespół Jacka Puńko grał w przewadze jednego zawodnika, niestety i tym razem nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Do przerwy wynik 1:1. Druga część spotkania można rzec, że się odbyła, choć zawodnicy bardzo chcieli nikt nie znalazł recepty na strzelenie kolejnej bramki. Jedni i drudzy mimo wielu prób odwrócenia losów spotkania nie potrafili tego zrobić. Zgromadzeni fani w drugiej odsłonie nie doczekali się bramek. Sędzia Hubert Kut zakończył to spotkanie gdy widniał wynik 1:1. Best - Com Orange stracił kolejne dwa punkty i sytuacja w kontekście walki o awans staje się coraz bardziej niepewna. DSW wciąż bez zwycięstwa, teraz zespół czeka bardzo ciężki bój z WSOWL III. Best-Com Oragne zmierzy się z Elektotimem.

autor: Adrian Miedziński