tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL III 11 +43 30
2 . ACN FC 11 +19 25
3 . Geostandard Wrocław 11 +24 24
4 . PKS Augustyn 11 +4 17
5 . FC Silesian 11 -7 16
6 . Best-Com Orange 11 +5 15
7 . Futbol.wroclaw.pl 11 -8 12
8 . Elektrotim 11 -11 12
9 . Prosiaki 11 -11 12
10 . Troskliwe Misie 11 -3 11
11 . DSW Team 11 -8 10
12 . Wratislavia-Bio 11 -47 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
17.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Wratislavia-Bio
Elektrotim
6 : 3
( 5 : 1 )
Skład: Piech, Bednarek, Mazur, Brzoza, Kasprowiak, Ślak, Bartosik, Majewski, Prejbisz, Mulik
Skład: Diakun, Wnuk, Bątkiewicz, Pelwecki, Cieśla, Ostrowski, Golonka, Janowicz, Cichoński
14' Grzegorz Ślak
20' Paweł Bartosik
21' Paweł Bartosik
32' Paweł Bartosik
3' Jędrzej Diakun
5' Kamil Bątkiewicz
8' Piotr Cichoński
9' Krzysztof Ostrowski
18' Michał Janowicz
32' Krzysztof Ostrowski
Zawodnik meczu: Piotr Cichoński (Udany debiut nowego zawodnika, strzelił jedną bramkę oraz miał spory udział przy pozostałych trafieniach swoich kolegów)
Elektrotim swój debiutu w rozgrywkach jak na razie nie może zaliczyć za udany, zespół Ostrowskiego przegrał dwa spotkania i okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Lekiem na całe zło miała być osoba Piotra Cichońskiego, znany ligowiec mający spore doświadczenie w rozgrywach amatorskiej piłki nożnej z miejsca musiał stać się liderem zespołu, w innym wypadku ten sezon może okazać się stracony. Od pierwszych minut nasze słowa potwierdziły się w stu procentach, Elektrotim bardzo szybko osiagnął optyczną przewagę i już w trzeciej minucie wyszedł na prowadzenie. Autorem trafienia był Jędrzej Diakun. Dwie minuty później Cichoński idealnym podanie obsłużył Kamila Bątkiewicza i było 2:0. Asystent przy drugim trafieniu, pokazał swoje nietuzinkowe umiejętności w 8 minucie spotkania, przyjmując długie podanie z głębi pola i będąc w pełnym biegu, minął rywal, zbiegł wzdłuż lini pola karnego oddał strzał z woleja w samo okienko bramki przeciwnika. Po kolejnej minucie było już 4:0, wynik podwyższył Krzysztof Ostrowski. W 14 minucie za niesportowe zachowanie żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Ślak ale Elektrotim nie skorzystał z przewagi jednego zawodnika  i wciąż prowadził różnicą czterech bramek. W ostatniej akcji pierwszej połowy Paweł Bartosik zmniejszył dystans do rywala po indywidualnej akcji. Do przerwy debiutant zasłużenie prowadził 4:1. Druga część zawodów bardzo szybko przyniosła nam kolejną bramkę, samotny rajd przez pól boiska przeprowadził Bartosik umieszczając futbolówkę obok rozpaczliwie rzucającego się bramkarza. Elektrotim mimo, iż posiadał optyczną przewagę nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie Bednarka, gdyby nowy nabytek Elektrotimu próbował częściej strzelać niż szukać podania, na pewno wynik byłby znacznie wyższy, bywało tak, że Cichoński zbyt długo zwlekał i czekał na kolegów zamiast samemu wykończyć akcje. W 32 minucie Krzysztof Ostrowski podwyższył prowadzenie swojej drużyny, w tej samej minuie swóją trzecią bramkę w meczu zdobył Paweł Bartosik, kompletując tym samym hat-trika. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i piłkarze Krzysztofa Ostrowskiego zasłużenie wygrali 6:3. W następym spotkaniu Eletrotim zmierzy się z niepokonanym ACN FC natomiast Wratislavia- Bio podejmnie FC Silesian.

Fotogaleria z meczu

autor: Adrian Miedziński