27.06 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
1 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Grzegorczyk, Natalli, Pietruszka, Śmiałkowski, Sobczak, Broniarz, Dudek, Statkiewicz
Skład: Mieszkalski, Mieszkalski, Koczuk, Szczepiński, Szczepiński, Panejko, Szewczyk, Zembaty, Koczuk, Kawiak
11' Marcin Szczepiński (Gol samobójczy)
13' Paweł Panejko
40' Wojciech Szczepiński
Zawodnik meczu: Wojciech Sobczak (Jeden z najaktywniejszych zawodników na boisku, który był widoczny na całym placu gry. Na wyróżnienie zasługuje również bramkarz Dizajn Studiu, Paweł Mieszkalski.)

Od tego meczu zależy nie tylko być albo nie być w Superlidze dla Dizajn Studio ale i dla zaprzyjaźnionej z Orfin-em, ekipy Raiffeisen Bank. Drużyna Pawła Mieszkalskiego by awansować musi wygrać, jeśli straci punkty... promocję uzyskają "Bankowcy". Czy Orfin, który jest już pewien gry w najwyższej klasie rozgrywkowej pomoże kolegom ?

Już w 2 minucie kontrolny strzał w kierunku bramki Dizajn Studio oddał Karol Broniarz. Piłka po rękawicy Pawła Mieszkalskiego trafiła w słupek. Trzy minuty później, po drugiej stronie boiska, bliski zdobycia bramki był Bartłomiej Koczuk ale śmiałkowski na raty złapał piłkę.

W 11 minucie świetnym strzałem niemal z połowy boiska, z rzutu wolnego popisał się Wojciech Sobczak, piłka spadła na głowę Dizajn Studio, Marcina Szczepińskiego i myląc bramkrza wpadła do siatki ! Po samobójczym trafieniu Orfin prowadził więc 1:0.

Dwie minuty później Dizajn Studio grał w osłabieniu jednego gracza po tym jak żółtą kartką ukarany został Paweł Panejko. Orfin nie wykorzystał jednak gry w przewadze i kolejną groźną akcję przeprowadził dopiero w 16 minucie gdy to mocny strzał Statkiewicza z trudem musiał bronić Mieszkalski.

Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy, Mieszkalski po raz kolejny popisał się świetną interwencją. Tym razem wybronił mocny strzał Maćka Pietruszki z prawego sektora boiska.

W drugiej połowie wciąż górą był Orfin Studio ale świetnie dysponowany był tego dnia bramkarz Dizajn. Wyrównujący gol padł dopiero w ostatniej akcji meczu, po rzucie rożnym wykonywanym przez Zembatego strzelił Wojciech Szczepiński.

Ku radości zgromadzonym zawodnikom Raiffeisen Banku, spotkanie zakończyło się remisem i dało "Bankowcom" promocję do Superligi. Dla wszystkich trzech drużyn był to ostatni mecz w sezonie. Dziękujemy za miłą zabawę i do zobaczenia po wakacjach.