Skład: Dubiel, Całka, Staśkiewicz, Warwas, Węgrzyn, Łutczak, Wisiecki, Pondo, Popow, Strzelecki
Skład: Waleszczyński, Koch, Zając, Mosiej, Homiak, Czuprij, Perekietka, Zakrzewski
3' Piotr Zając
9' Marcin Koch
24' Piotr Zając
39' Marcin Koch
Zawodnik meczu: Paweł Pondo (Zdobywca dwóch bramek na wagę awansu. Na wyróżnienie zasługuje również Piotr Zając z Cortez Paintball.)

Wielki szlagier ! Mecz o awans do Superligi !!! Oba zespoły mają szansę na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej ale nie wystarczy wygrać. Trzeba będzie jeszcze liczyć na przychylność Orfinu Studio, który musi urwać punkty ekipie Dizajn Studio ! "Bankowcy" będą w lepszej sytuacji nawet w przypadku remisu, Cortez... musi liczyć tylko na zwycięstwo !

1' - Rozpoczęcie spotkania. W bramce Cortez Paintball, z konieczności Bogdan Chomiak.
3' (1:0) - Już na początku spotkania, na prowadzenie wychodzi Cortez Paintball ! Wrzutkę Perekietki na bramkę zamienia Piotr Zając pokonując Węgrzyna z dość bliskiej odległości.
5' Okazja do wyrównania... Wisiecki oddaje minimalnie niecelny strzał.
9' (2:0) - Cortez ucieka rywalom ! Marcin Koch strzela celnie zza pola karnego !
12' (2:1) - Ależ odpowiedź Raiffeisen-u !!! Mocny strzał po długim rogu z lewego narożnika pola karnego oddaje Paweł Pondo !
16' Tomasz Staśkiewicz strzela prosto w bramkarza, z linii pola karnego.
20' - Przerwa
21' (2:2) - Świetne rozpoczęcie drugiej połowy w wykonaniu "Bankowców". Mariusz Strzelecki wyprowadził akcję z własnej połowy, zagrał prostopadłą piłkę do Krystiana Warwasa a ten zmusił Chomiaka do kapitulacji !
22' Warwas znów przed szansą ale zapędził się niemal pod linię końcową i oddał strzał w boczną siatkę.
23' (2:3) - Co za akcja ! Raiffeisen wychodzi na prowadzenie ! Sędzia stosuje przywilej korzyści po faulu na Tomaszu Dubielu, Pondo strzela i piłka w siatce !
24' (3:3) - Niesamowita wymiana ciosów !!! Mosiej pada wycięty tuż przed polem karnym, bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego do remisu doprowadza Piotr Zając !
26' Mariusz Strzelecki z rzutu wolnego trafia w słupek bramki Cortez-u, kontra drużyny Mosieja, Marcin koch dostaje prostopadłe podanie ale nie opanowuje piłki w polu karnym rywala.
30' Krzysztof Węgrzyn piąstkuje wrzutkę Piotra Zająca w pole karne.
35' Dobre podanie w pole karne zagrywa Paweł Popow, Dubiel nie opanował piłki i Chomiak interweniuje bez problemu.
36' Zamieszanie w polu karnym Cortez-u, Warwas trąca piłkę ale ta mija dalszy słupek i wychodzi na aut bramkowy.
38' Pondo trafia do siatki rywala po raz trzeci ale siędzia Michał Baraniecki dopatrzył się wcześniej zagrania ręką napastnika Raiffeisen-u.
39' - Marcin Koch za faul na Mariuszu Strzeleckim.
40' Koniec spotkania !

Raiffeisen Bank remisuje z Cortezem i to on wciąż żyje nadzieją na awans. By tak się stało, Dizajn Studio nie może wygrać z Orfin Studio. Cortez był o włos od awansu lecz znów się nieudało. Być może w przyszłym sezonie uda się wywalczyć upragniony awans do Superligi ! Obu zespołom dziękujemy za udział w rozgrywkach i zapraszamy we wrześniu.