24.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 1 : 0 )
Skład: Mieszkalski, Mieszkalski, Koczuk, Szczepiński, Panejko, Szewczyk, Zembaty, Koczuk
Skład: Dubiel, Całka, Staśkiewicz, Warwas, Węgrzyn, Łutczak, Wisiecki, Dybski, Pondo, Popow, Strzelecki
20' Krystian Warwas
Zawodnik meczu: Paweł Mieszkalski (Fantastyczna gra bramkarza Dizajn Studio była dużym zmartwieniem beniaminka. Gdyby nie Paweł to wynik byłby o wiele wyższy.)

Od wyniku tego spotkania zależy bardzo wiele ! W przypadku zwycięstwa Dizajn Studio, to właśnie drużyna Pawła Mieszkalskiego zapewniłaby sobie ostatnie miejsce promowane awansem. W innym przypadku wciąż szansę na awans będą miały trzy zespoły: Raiffeisen Bank, Dizajn Studio oraz Cortez Paintball. Zapowiada się więc ostra walka o 3 punkty !

2' Paweł Panejko oddaje mocny strzał z dystansu ale piłka o centymetry mija prawy słupek bramki Węgrzyna.
6' Raiffeisen próbuje odpowiedzieć, bombę Mariusza Strzeleckiego świetnie broni Paweł Mieszkalski.
11' Zembaty wrzuca piłkę z rzutu rożnego na dalszy słupek wprost na głowę Wojtka Szczepińskiego. Obrońca Dizajn trafia tylko w poprzeczkę !
16' Raiffeisen w natarciu, Popow uderza mocno zza pola karnego ale piłka przelatuje obok lewego słupka.
19' Krzysztof Węgrzyn popisuje się dobrą interwencją po wrzutce adresowanej do Bartka Koczuka.
20'   (1:0) - Mocny strzał Mariusza Strzeleckiego, piłka po rykoszecie trafia pod nogi Krystiana Warwasa, który pakuje ją do bramki Mieszkalskiego !
20' - Przerwa.
25' Dizajn Studio nie odpuszcza i cały czas siedzi na połowie "Bankowców".
28' Kolejna wrzutka Zębatego i po raz kolejnyświetnie wychodzi z bramki Węgrzyn.
29' Niecelny strzał Grzegorza Mieszkalskiego zza pola karnego Raiffeisen-u.
31' Dwójkowa akcja "Bankowców", Warwas podaje do Pondo ale na posterunku jest bramkarz Dizajn Studio !
32' Paweł Mieszkalski broni mocny strzał Mariusza Strzeleckiego z lewego narożnika pola karnego.
33' Łutczak podaje z rogu do Strzeleckiego, ten oddaje zbyt słaby strzał by zaskoczyć bramkarza Dizajn.
35' Grzesiem Mieszkalski strzela tuż obok słupka, piłka po rękawicy Węgrzyna wychodzi na rzut rożny.
39' Bramkarz Dizajn Studio broni strzał Wisieckiego z odległości jednego metra od bramki !!!
40' - Koniec meczu !

Po emocjonującym spotkaniu Raiffeisen Bank pokonuje Dizajn Studio 1:0 i o awansie zadecyduje ostatnia kolejka spotkań ! Dizajn zmierzy się w niej z pewnym już awansu Orfinem Studio, "Bankowcy" natomiast, w bezpośrednim pojedynku o awans podejmą Cortez Paintball.