24.06 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
1 : 4
( 0 : 0 )
Skład: Anioł, Gołębiowski, Grzesiczak, Raczak, Kittner, Kucharski, Brożyna, Krasoń, Grzegorzewski
Skład: Pękala, Domagała, Kmieć, Sobański, Dulas, Lewandowski, Gibas, Szerner
24' Jakub Grzesiczak
25' Łukasz Grzegorzewski
31' Tomasz Gołębiowski
37' Paweł Raczak
35' Krzysztof Lewandowski
Zawodnik meczu: Tomasz Gołębiowski (Chociaż w przy pierwszej okazji dla Drink Team-u Tomek się nie popisał to później było już tylko lepiej. Zaliczył dwie asysty i zrobił bramkę !)

Jedni i drudzy ten sezon spisali już na straty. Drink Team nie zdoał wywalczyć awansu do Superligi, natomiast FC Zbieranina, która niedawno była jej członkiem zalicza kolejny spadek. Mecz o honor, mecz o prestiż, mecz o... "pietruszkę".

6' Krzysztof Pękala pociągnął prawą stroną wzdłuż linii bocznej boiska, uderzył na bramkę ale bramkarz Drink Team-u broni nogą.
7' Zmarnowana okazja po drugiej stronie boiska ! Tomasz Gołębiowski wychodzi sam na sam z Domagałą ale trafia prosto w niego.
12' Wrzutka Raczaka okazuje się zbyt głęboka i Kucharski ledwie sięga piłkę głową, która po chwili opuszcza plac gry.
14' Domagała broni groźny strzał Pawła Raczaka !
16' Idealna wrzutka Krzyśka Pękali, lot piłki przecina Jacek Krasoń.
18' Piłka po strzale Raka z kilkunastu metrów, przelatuje nad poprzeczką bramki Zbieraniny.
19' Dokładnym, prostopadłym podaniem, Lewandowskiego obsługuje Kazimierz Dulas, napastnik Zbieraniny próbuje lobować wychodzącego na niskich nogach Anioła ale nie trafia w bramkę.
24'   (0:1) - Jakub Grzesiczak dostaje idealne podanie od Tomka Gołębiowskiego, obiega piłkę i strzela w krótki róg !
25'   (0:2) - Gołębiowski zaliczając drugą asystę, z nawiązką naprawia błąd z pierwszej połowy. Jego podanie na bramkę zamienił Łukasz Grzegorzewski, który zatańczył z piłką przed polem karnym i po chwili zmusił Domagałę do kapitulacji.
29' Tomek Gołębiowski się rozkręca ! Uderza mocno z dystansu ale Domagała z trudem wybija piłkę na rzut rożny.
31'   (0:3) - Gołębiowski staje się bohaterem Drink Team-u, wykorzystuje błąd Łukasza Kmiecia i po chwili zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym meczu.
33' Kontra FC Zbieraniny zmarnowana przez Gibasa, który zamiast podać w pole karne do Sobańskiego lub Lewandowskiego to szukał podania do Pękali znajdującego się przy linii bocznej boiska.
35'   (1:3) - Jest honorowe trafienie dla FC Zbieraniny ! Krzyszof Lewandowski strzela mocno w środek bramki ! Anioł bez szans.
36' Paweł Raczak w swoim stylu marnuje okazję do podwyższenia wyniku ! Wyszedł sam na sam, po chwili z prawej strony wbiegł mu Grzesiczak, ten zamiast podać zdecydował się na strzał w bramkarza !
37'   (1:4) - Paweł Raczak, chociaż nie bez trudu, rekompensuje się za zmarnowaną okazję z poprzedniej minuty. Po długim wyrzucie Rafała Anioła, Paweł wyszedł sam na sam z Domagałą i strzałem na raty wpycha piłkę do siatki.
39' Okazja do zmniejszenia rozmiarów porażki, Lewanowski uderza z linii pola karnego ale instynktownie jedną ręką broni Rafał Anioł !

Oba zespoły kończą przygodę z X edycją ligi Wrocbal. FC Zbieranina z dorobkiem sześciu punktów spada do 2 ligi, Drink Team na razie plasuje się na czwartej pozycji ale na pewno będzie ona przynajmniej o jedno miejsce niższa.