20.06 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 0 )
Skład: Kapanowski, Kałuża, Piątkowski, Skornicz, Zając, Makos, Jakimczyk, Jaz, Rokita
Skład: Koła, Perucki, Grzegorczyk, Natalli, Pawlak, Pietruszka, Pietruszka, Śmiałkowski, Sobczak, Broniarz, Dudek, Statkiewicz
33' Marcin Jaz
1' Maciej Pietruszka
30' Jakub Statkiewicz
Zawodnik meczu: Jan Perucki (Zaliczył asysty przy obu golach dla Orfin Studio, był bardzo aktywny pod bramką rywala.)

Już po tym meczu, Orfin Studio może zapewnić sobie powrót do Superligi. Wystrczy pokonać broniące się przes spadkiem Capgemini. Ale czy będzie to łatwe zadanie ? Raczej nie. Drużyna Marka Matczaka już niejednokrotnie odebrała punkty wyżej notowanym zespołom, między innymi po porażce z Capgemini, z walki o awans zaczął odpadać Drink Team.

5'   (1:0) - Orfin wychodzi na prowadzenie. Po podaniu Jana Peruckiego, piłkę do bramki kompletnie zasłoniętego Mateusza Kapanowskiego skierował Maciej Pietruszka.
6' Zmarnowana okazja do wyrównania ! Marcin Jaz wyszedł sam na sam ze Śmiałkowskim ale bramkarz Orfinu świetnie obronił strzał nogą.
10' Kolejna okazja Marcina Jaza. Tym razem napastnik Capgemini dostał prostopadłe podanie z własnej połowy, dostrzegł wychodzącego z bramki Śmiałkowskiego i próbował go przelobować lecz ta próba okazała się minimalnie niecelna !
14' Po kliku groźnych atakach Capgemini, Orfin odzyskuje przewagę.
16' Karol Broniarz oddaje minimalnie niecelny strzał.
20' - Koniec pierwszej połowy
24' Maciek Pietruszka oddaje mocny strzał z lewej nogi ale trafia prosto w bramkarza.
26' Okazja Jacka Jakimczyka z Capgemini, który próbował strzelić wślizgiem z dość bliskiej odległości ale na raty wyłapał go Śmiałkowski.
30'   (2:0) - Kolejne dobre podanie Janka Peruckiego na bramkę zamienia Jakub Statkiewicz.
33'   (2:1) - Capgemini nie traci nadziei ! Mocnym strzałem z narożnika pola karnego popisuje się Marcin Jaz. Śmiałkowski nie miał najmniejszych szans na obronę.
36' Capgemini wciąż naciska, Orfin Studio broni korzystnego wyniku.
38' Jakimczyk oddaje mega niecelny strzał z rzutu wolnego.
40' Okazja do podwyższenia wyniku i przypieczętowania zwycięstwa. Statkiewicz podaje do Janka Peruckiego na dalszy słupek ale ten oddaje niecelny strzał.

Orfin Studio zapewnia sobie awans do Superligi, Capgemini wciąż niepewne utrzymania. Drużyna Macieja Koły musi tylko pojawić się na meczu przeciwko Dizajn Studio, w przypadku walkowera, ujemy punkt może kosztować ich brak awansu. Co do Capgemini, to aby pozostać w 1 lidze, ekipa Matczaka musi pokonać w ostatnim meczu Żar Trokpików. Remis wchodzi w grę tylko w przypadku potknięcia Hectasu.
Cała drużyna Orfin Studio, awans do Superligi dedykuje swoim kontuzjowanym zawodnikom: Kibie Pietruszce oraz Wojtkowi Grzegorczykowi.