19.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Waleszczyński, Zając, Mosiej, Homiak, Świtalski , Czuprij, Niciński, Perekietka
Skład: Anioł, Gołębiowski, Gołębiowski, Grzesiczak, Raczak, Kittner, Kucharski, Krasoń, Grzegorzewski
7' Piotr Zając
25' Piotr Zając
30' Łukasz Kucharski
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Strzelec dwóch goli na wagę trzech punktów oraz autor kilku groźnych akcji pod bramką Rafała Anioła.)

Drink Team rozgrywa fatalną końcówkę sezonu. Niedawny lider 1 ligi w kilku, ostatnich spotkaniach stracił wiele punktów i by przedłużyć nadzieję na awans do Superligi, musi koniecznie pokonać Cortez Paintball. Drużyna Adama Mosieja notuje jednak wzwyżkę i z pewnością nie odpuści w starciu z Drink Team-em.

2' Pierwsza dogodna sytuacja dla Drink Team-u, strzał Grzegorzewskiego zablokował jednak Adam Mosiej.
5' Rośnie przewaga Cortez Paintball.
7'   (0:1) - Piotr Zając przechwycił piłkę i popędził w kierunku bramki Rafała Anioła, po chwili umieścił ją w siatce.
12' Faul na Grzesiczaku tuż przed polem karnym Cortez-u, sam poszkodowany uderzył z rzutu wolnego ale piłka po murze opuściła plac gry.
15' Wrzutka Mateusza Gołębiowskiego, najwyżej wyskoczył Kucharski ale jego strzał z głowy nie sprawił kłopotu Bartkowi Świtalskiemu.
23' To mógł być dobry początek drugiej części spotkania w wykonaniu Drink Team-u. Mateusz Gołębiowski strzelił mocno po długim rogu ale bramkarz rywali zdołał go wybronić.
25'   (0:2) - Cortez podwyższa prowadzenie. Zając wbija do bramki piłkę niemal opanowaną już przez Rafała Anioła.
27' Rafał Anioł strąca do boku wrzutkę Czuprija, piłka trafia pod nogi Adama Mosieja ale ten posyła ją w krzaki !
30'   (1:2) - Jest gol kontaktowy ! Bartosza Świtalskiego pokonuje Łukasz Kucharski !
32' Atmosfera na boisku robi się nieprzyjemna, zawodnicy obu drużyn nie szczędzą sobie złośliwości.
37' Michał Czuprij po raz kolejny popisuje się dobrą wrzutką, Adam Mosiej korzysta z niej i uderza piłkę z głowy lecz ta po koźle przelatuje nad poprzeczką.
39' To mogła być meczowa piłka ! Kittner podał do Kucharskiego a ten będąc w dogodnej sytuacji posłał piłkę w kosmos niczym Sergio Ramos.
40' - Koniec meczu.

Drink Team tą porażką definitywnie przekreślił sobie szansę na awans do Superligi, Cortez Paintball wciąż ma matematyczne możliwości na to by wyrwać się wreszcie z 1 ligi. Najpierw trzeba jednak pokonać Raiffeisen Bank i liczyć na przynajmniej jedną porażkę i jeden remis Dizajn Studio. Drink Team w ostatnim meczu sezonu zmierzy się z FC Zbieraniną.